Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz hajbel #30 üzenetére

    "Először is nem lehet összehasonlítani, mert egyrészt a Sennheiser HD 5xx vezetékes, másrészt messze nincsenek egy árban Cloud MIX-el."

    Valóban, a HD500-as széria ennél olcsóbban ad jobb hangminőséget, my bad.:)
    MIX is vezetékes (és wireless egyben). Bár a DH599 kb. egy árban van ezzel, de az más ligában játszik hangminőség tekintetében (pár kategóriával feljebb).

    AptX codec -> engem nem érdekel a bluetooh része, ezt már korábban is írtam, hogy csak a vezetékes részhez szólok hozzá, mert a MIX vezetékes IS

    "Egyikhez sem jár szövet fülpárna. Vérlázító! Floodold szét a fent említett fejesek topikját is."
    ? Az általad említett két fejes NEM műbőr borítást kapott, hanem az egyik sima bőrt. Tudod, bőr és műbőr között óriási különbség van.

    Most arra hivatkozol, hogy egy bizonyos tesztben fél pontot többet kap a MIX és máris emiatt sokkal jobb gaming-re? Ennyire nem lehetsz naiv!

    "Eltévesztetted a házszámot."
    Nem, nem tévesztettem el, mert minőségi, sztereó hi-fi fejesek érdekelnek, nem a sok pont egyes parasztvaktító gaming cuccok.

    "Gamer kategóriában az egyik, ha nem a legjobb a Hyperx összeszerelési minőség és anyaghasználat terén."
    Ezt erősen kétlem vezetékes területen, korábban kifejetettem, hogy miért. Ha bármilyen zárt kialakítású fejesre raksz egy bármilyen mikrofont, onnantól az már gyakorlatilag gamer headset.

    "a mixel nincs tapasztalatom, a tesztek szerint okés."
    Ja, csak az ára nem, ezt mondom én is kezdetektől fogva, hogy rossz árkategóriában van.

    Igazából ott a gond, hogy te wireless-ként, míg én vezetékesként tekintek erre a termékre, mert ugye mindkét területhez tartozik, na ezért nem jók a hibrid termékek, személyiségzavarosak lesznek és egyik területen sem lesznek túl jók.

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák