Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bontabela73

    aktív tag

    Üdv mindenkinek!

    Újabb fejlemény a Youtube Vanced-del kapcsolatban (hátha érdekel valakit):

    Az általam korábban említett YT appot telepítettem, ez az app pedig felrakta a Vanced micorG és a Youtube Vanced appokat (előtte engedélyezni kellett, hogy a YT telepíthessen appokat, a Youtube Music Vanced is telepíthető, de az nekem nem kellett) .

    Tegnap délutánig minden szép és jó volt. Aztán az Optimizáló app jelezte, hogy a microG app fertőzött, magas kockázatú vírust tartalmaz.

    Az Optimizáló app nem sokkal előtte frissítette a vírusdefiníciókat és a microG hirtelen vírusos lett. Leszedtem az egészet, aztán újratelepítettem. a microG apk-jában a víruskereső semmit nem talált, de amint feltelepült, rögtön jött megint a figyelmeztetés, hogy nagyon veszélyes az app.

    Nem tudom, hogy ez most esetleg hamis riasztás (false positive), vagy a Google így akarja teljesen ellehetetleníteni a Vanced-et. A családban van egy HarmonyOS-t futtató Huawei tablet, ott a víruskereső nem jelez semmi problémát. Pár nap múlva majd megint ránézek, hogy a víruskereső még mindig veszélyesnek tartja-e az appot vagy tényleg csak hamis riasztás az egész.

    Az AppGallery tele van szórva rengeteg Vanced nevű app-pal, ezekben lehet youtube videókat nézni úgy, hogy nincsenek reklámok, viszont maga az app tele van reklámokkal és nincs lehetőség a Google-fiókba bejelentkezni, se arra, hogy a videót megosszuk. Lehet, hogy a GSpace marad. A GBox egy rakat f**, a Google-fiókba bejelentkezés után bármelyik appot szerettem volna felrakni, az az üzenet fogadott, hogy az app jelenlegi verziója nem kompatibilis az eszközzel (mármint a Mate 40 Pro-val).

    A YT fejlesztőjéről nincs semmilyen kontaktinfó, az AppGallery-ben küldtem egy visszajelzést.

    Da pacem, Domine!

Új hozzászólás Aktív témák