Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bicsibocsi

    junior tag

    válasz mayday00 #1314 üzenetére

    Azért nekem pl a P9 az elején simán ment 2 napot. Sőt, volt 3 nap 10 óra egyhuzamban, majdnem 4 óra kijelzőidő mellett... Aztán szépen jöttek az újabb frissítések és egyre rosszabb lett. Akkor Cunaja írt egy saját romot rá, azóta már többet is és szépen volt 6-7 órás kijelzőidőim.

    Érdekes dolog ez az akkukapacitás téma. Alapvetően persze, naponta töltenie kell az embernek a telefonját, aztán mindig többet akarunk. Mondjuk a mai hordozható akkuk idejében szerintem azért annyira már nem számít az akkuidő. Persze egy átlag használattal menjen el egy napot, de két három napot minek? Mikor már szinte minden háztartásban van olyan töltő amivel lehet tölteni a telefont. Bárhol van az ember kb nincs olyan élethelyzet a dzsungelen kívül ahol aggódnod kellene, hogy nem találsz dugaljat... Illetve mint már írtam, ha valakinek ennyire fontos a több napi elérhetőség akkor egy 8-10 ezres powerbank és nincs gond.

    Vagy vannak ma is kapható nagy akkukapacitással telefonok végülis. Blackwiev p6000 pölö vagy Verne X, Gionee M2017, Oukitel K10, doogee BL12000...

    [ Szerkesztve ]

    A csend nem üres, a csend tele van válaszokkal!

Új hozzászólás Aktív témák