Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    válasz ManUnited #769 üzenetére

    Lejátszó: Köszi, na megnézem ezt a lejátszót. De alapból ugye nincs benne semmilyen lejátszó, legalábbis én nem találtam semmilyen lejátszásra alkalmas programot, szóval lehet, hogy csak én vagyok béna és benéztem.

    A 3G hálózat témához: az előző telefonomon is azért nem raktam állandó 3G-re, mert tényleg úgy van, ahogy írtátok, hogy nem mindenhol van 3G és ha elmegy a háló, akkor egy pillanatra leesik és felmegy a normál Edge-re. Aztán ha újra van 3G, újra visszamegy, és így tovább. Mivel én minden nap úton vagyok a munkám miatt, ezért ugye folyton ugrál a hálók között, ami főleg akkor gáz, ha éppen telefonálok, mert ilyenkor megszakad és hívhatom vissza az illetőt. Szóval ilyen szempontból - plusz az akksi-idő miatt is - praktikusabb a sima Edge, legalábbis nekem. Mindenesetre klassz, hogy be lehet állítani ezt is :-)

    Adatforgalom: Azt tudja valaki esetleg (korábban már olvastam valahol, majd visszaolvasok még), hogy mennyi adatot generál az állandó frissítés (időjárás, facebook, mail)? Egy 3 gb adatcsomag ugye biztosan elég? Mert iphone-on ugyan nem frissült automatikusan, viszont naponta többször nézegettem mindent plusz böngésztem, de 1 gb fölé soha nem sikerült jutni, szerintem még azt sem értem el soha, leginkább pár száz mb volt (sajnos a t-mobile letölthető adatforgalmi számláló programja valamiért a desire-n nem fut, beállítási hibára hivatkozik - ez iphone-on tökéletesen működött és elvileg androidon is kellene, csak valamiért nem akar nekem, szívás).

    HTC Sync: ez hasznos, van értelme, valaki kipróbálta már? Mert nekem nem sikerült telepíteni, majd jobban utána kell néznem, de valamiért szivat és nem telepítette.

    Egyébként nagyon szuper a telefon :-) Nem cserélném vissza iphone-ra, bár mondjuk már a felületet is meguntam azon ;)

Új hozzászólás Aktív témák