Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fryskitt

    addikt

    válasz Ati1979 #65 üzenetére

    Haha, úgy látom, megint itt vannak a HP-s fiúk. Nem érdemes velük vitázni, egyszer megtettem, tök felesleges. Mindenki azt vesz, amihez a szíve húzza.... Amúgy nem rossz a HP (kivéve a consumer printerek, mert az is egy rémálom).
    Egy ilyen Atom... ne is beszéljünk róla, ettől kezdve tök mindegy, hogy HP vagy fém, vagy Windows. Volt benne részem, köszönöm. Ma asztal alátét a kedves (net)book, mert miután SEMMI nem ment tökéletesen rajta falhoz vágtam és ott volt a vége. Nem érdemes 2013-ban az Atommal foglalkozni.

    Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

  • Fryskitt

    addikt

    válasz hallador #88 üzenetére

    Utánanéztem, csak sajnos szar volt a cikk, elhitette, hogy azért megy, attól mert Atom. Pont úgy, ahogy szerinted minden HP egy istencsoda.
    A HP-s fiúkhoz meg csak annyit, hogy a múltkori találkozásunk alkalmával azt gondoltam, komolyan érvelsz, de most, hogy MINDEN HP terméket istenítesz, már látom, hogy a rajongói klub tagja vagy, ami persze nem baj, csak nem túl szakmai.
    Az ellenvéleményeket meg leginkább te viseled rosszul, miközben a magyarokat értékeled, miközben jól leléptél innen.
    De nem akarok új vitát kezdeni (mert értelmetlen).

    Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

  • Fryskitt

    addikt

    válasz Ati1979 #89 üzenetére

    El tudom képzelni, hogy valaki szerelmes lesz a formájába (és nem akarja semmi véresen komolyra használni), akkor az megveszi. Ilyen megfontolások alapján én is megvenném (bár meg kell mondjam, hogy egy tisztességes ultrabookhoz viszonyítva nem értem ezt), de mondjuk spec nekem nem is tetszik.

    hallador: Nem volt vita. Ahhoz elfogulatlanság kell, te pedig gondolom a HP cuccaiddal alszol. Az meg, hogy egy vásárlás előtt mit olvasok el és mit nem, neked biztosan nyilvánvaló..... most magyarázhatnám, hogy filmnézésre vettem (nem HD) és internetre és arra azt írták mindenhol, hogy jó, de nem fogom, mert nyilván az egyetlen hibája az volt, hogy nem HP volt, mert ott még az is hasítana. Na hagyjuk már. Ott Angliában, ahol nagyon okos vagy és jól dolgozol, és ezzel nagyon sok pénzed van, hogy értelmetlenül drága dolgokat vegyél, csináld csak. Egyszer nem mondtam, hogy ne tedd. Csak ne gyere ide fikázni és észt osztani. Nyilván a cikk írója is hülyegyerek, meg mindenki más is, aki amúgy nem a HP-t szidta, hanem a platformot, de te nem bírtad ki, hogy a kis háziistenségedet bántsa valaki, ugye? Na és most már vita. Csak felesleges.

    [ Szerkesztve ]

    Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

  • Fryskitt

    addikt

    válasz hallador #95 üzenetére

    Gondolom, ittál valamit. Mert érthetetlen is, amiket írsz. Amúgy meg HP-s fiúkat írtam. Magadra vetted? Te magad vagy a HP-s fiúk? Mind egyszerre? És nem turkálok, mint ahogy irigy sem vagyok. Inkább te alkotsz megint véleményt arról, amiről semmit nem tudsz, nevezetesen hogy én egy szegény kis ... vagyok, nyilván, mert szerinted van mit irigyelnem tőled. Kettőnk közül ki állít fel folyton teóriákat? Hm? Amúgy meg még az is lehet, hogy van mit irigyelnem. Nem tudom. (Csak nem a HP notid. - ;] )

    Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Új hozzászólás Aktív témák