Hirdetés

Aktív témák

  • jumika

    csendes tag

    válasz Graphics #438 üzenetére

    Igen, az én szememet zavarja a jpeg artifact.

    Az ilyen típusú reklám főleg akkor zavaró (a szánalmas jpeg artifacton kívül) ha mondjuk kapok egy poupot a háttérben futó alkalmazástól, azt bezárom, majd az oldal szélére kattintanék, hogy újra fókuszba kerüljön a böngésző és tudjak görgetni, erre megnyílik valami csöves nokia oldal, ami a kutyát nem érdekli.

    Gratulálok egyébként, a körmönfont lehülyézéshez. Illetve örülök (heh, ja nem), hogy az interneten még mindig dívik a személyeskedő kommentelgetés közben egymás szopkodása.

    Szerintem elég könnyű kiszűrni a kommentemből a lényeget, hogy a normális reklámok nem zavarnak. Szóval belemehetünk itt ilyen vitákba, hogy ki mit nem ért, de ez nem az én világom, úgyhogy átadom a lehetőséget másoknak :)

    Egyébként van egy ilyen opció az AdBlock nevű chrome extensionben:
    "Néhány nem tolakodó hirdetés engedélyezése"

    Lehet, hogy ezt kéne egy kicsit tanulmányozni a szerkesztőknek / fejlesztőknek.

    Nekem pl a jobb oldali oszlopban szereplő hirdetések a nem tolakodó kategóriába tartoznak. Az egész oldal hátterét kitöltő hirdetések viszont egyértelműen a tolakodó kategóriába tartoznak.

    Az a baj, hogy azóta rájöttem, hogy tök felesleges bekapcsolni az adblocker-t, mert a nagy gusztustalan reklámot nem tudja rendesen eltüntetni, csak a kicsiket, ami nem zavaró.

Aktív témák