Hirdetés

Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    Szerintem az ijesztgetés helyett inkább vonzóvá kéne tenni a lapcsaládot... Többféle szolgáltatás van jelen egyszerre.
    Amikor napi szinten küzdök egy alig használható mobil nézettel és egy hardverapróval az nem az a minőségi szolgáltatás amiért szívesen fizetek... A cikkek/tesztek is sokszor átmennek pongyolába...
    A fórum a legkomplexebb. A topigazda rendszert nem csak én és nem először kritizálom. Ennyi erővel zrikálóknak is lehetne őket hívni. Ezt senki sem szereti... Ráadásul olyan emberek viszik a bandát, akik szerint ha kitörölnek egy hozzászólást és nem látja a széles nyilvánosság akkor az "A megoldás" mindenre...
    Semmi extra nem kéne, csak egy objektív szabályrendszer... Mert az elég nehéz elfogadni, hogy írok valamit és törlésre kerül mert "neki nem tetszik". Miközben amúgy szabályt nem sért.

    Azért megnézném azt a modellt, hogy legyen fizetős a tartalom... a hazai piacon úgy beleállna a földbe az egész mint a gerely...

    A prémium tagság egy jó irány lehet, csak ne a reklámmentesség legyen a húzó feature mert egész egyszerűen nem vonzó...

    Meg az sem lenne hátrány, ha nem 2 évig tartana egy fejlesztés. Ez még multis berkekben is irigylésre méltóan lassú.

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Aktív témák