Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Tib_ #2 üzenetére

    Hát, az Oled nem eszik sokat, viszont nagy akksi sem fér bele, úgy 6-8 órát alsó hangon biztosan, de talán ennek a többszörösét is.

    Nekem is tetszik, pofás jószág, de tuti kimosnám, mint a papírzsebkendőket szoktam néha.

    Engem csak az akksi töltése érdekelne: USB-ről, vagy van rá adapter? Pendrive-ként ugye funkcionál, le-feltöltés sebessége? Amúgy tudása korrekt, sőt! :R

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

  • macilaci78

    nagyúr

    Az ilyen All in kütyük nagy előnye, hogy mindent egyben tud, ami hátrány, az az akku és a sok kompromisszum.

    A mostani csúcskategóriás telcsik nagyon jók, telefonálásra. :P Gyerekek! 2megapixeles kamera, 640×480-as mozgókép... Ha legalább vezetéken (nem hogy BT-on) keresztül webkamerának lehetne használni, de nem! Ugyanez van az mp3-lejátszásnál. Egyszerűen csak beletették, hogy így hátha jobban fogy, de ugyanazok a főkomponensek viszik: ugyanaz az oprendszer, ugyanaz a proci, memória, miegymás. Hardvereknél is így van. vannak az alaplapi integrált motyók, amik alapjáraton elvisznek szinte mindent, de ha valamiből kiváló minőséget akarok, ahhoz egy tisztességes, odamért hardvert építek be. Amíg ez nem történik meg a mobiloknál, addig maradok a 3510i-mnél.

    Sok kütyü=több méret, figyelmet kell megosztani, ki ne zsbeljenek, sok madzag, stb, nyűg. Egy kütyü=nagyon drága megvenni, mert muszáj egyszerre kicsengetni, az az egy szem akksid merül le, kompromisszumokra kényszerülsz a minőség (pl nem szép a képe), mennyiség területén (pl kevés a memóriakártyád), ha tönkremegy, akkor oda a telcsid, mp3-lejátszód, médialejátszód, rádiód, játékgéped, fényképeződ, naptárad, diktafonod. Mindenki elég nagy már ahhoz, hogy el tudja dönte, mi az, amire szüksége van és mi az, amit meg tud fizetni.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák