Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Male

    nagyúr

    válasz laja #22 üzenetére

    Kipróbáltam: P4 2.0A, gyári hűtővel, venillátor fordulatszáma: 0 rpm (a SpeedFan-nal állítottam le), internetezés közben tartósan (kb egy fél órát ment így, és már nem emelkedett tovább a hőmérséklete) 38 fokos Win XP Prof. alatt (85-90% idle). A szobában 20-22 fok volt, a gépen rajta volt a burkolat, csak a tápegységventi ment (semmi extra ventit nem raktam be). Persze ha feljebb menne a prociterhelés, akkor melegebb lenne, gondolom játszani így nem lehetne rajta, viszont internetezéskor ha a vinyót is lekapcsolná a win (amire valamiért most nem hajlandó), akkor szinte hangtalan lenne a gép (mivel a videokártyán passzív hűtés van, a tápventim meg elég halk).

  • Male

    nagyúr

    válasz atus #29 üzenetére

    Teljesen biztos, hogy nem bírná teljes terheléssel, mert alapon 2700 körül pörög a venti a procin, ilyenkor 32 fok körül van, viszont teljes terheléskor felmelegszik 50 fokosra (ennél tovább sohasem megy) és ilyenkor már a venti 3600 körül megy (ebben a 3600-ban most nem vagyok biztos, majd holnap megnézem). Esetleg ha visszavenném a feszt, de inkébb nem próbálkozom, mert túl sokba került a gép (amilyen szerencsém mostanában van, biztosan nálam nem működne a P4 hővédelme).

Aktív témák