Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • putti

    aktív tag

    válasz #gab_ #44 üzenetére

    Ez kétségkívül így van, de ha valakinek sok pénze van és nem bí várni, talán így sincsen elveszve, alternatív megoldást nyújthat neki két x1950xtx crossfire-ben. az utóbbi tesztek alapján elég jól muzsikált a kettő. Bár tudom az új kártya megjelenésével sok a kiadás régebbi modellekre, ezért mondam hogy akinek sok pénze van.

    Az a baj hogy sokan beleesnek abba a hibába hogy ha valami új akkor azonnal neki kell esni, nem tagadom néha én is. Mostanában viszont úgy vagyok vele inkább várok egy kicsit és meglátom mi hogyan alakul, ha úgy vesszük akkor 1 évben 2-3 csúcskártya megjelenését is sokallom, de hát mind az atinak mind az nvidiának ''meg kell élnie'' és elhiteti sok emberrel hogy ezt meg kell venni. Eddig mindíg úgy tapasztaltam hogy új terméknél jelentős zuhanás 3 vagy 6 hónappal a megjelenése után történik. Persze jön ki újabb modell, csak nem akkora tudástöblettel hogy megérjen ráfizetni több tízezret.


    A mostanival sem vagyunk elkésve, én azt mondom az ati nyugodtan kidobhatja akár 2 hónap után is a kártyát ha szerinte akkor lesz jó, úgyis csak vista alatt lehet majd teljes egészében kihasználni. Vistát ugyan már bejelentették magyar változatban is, de még nem láttam számottevő boltban azt sem.

    Legyen mindenki türelmes, egyébként sem érdemes 15-20fps-ért kiadni akár 100k-t is, pár hónap után lesz az majd 50 vagy 80 k között is.

Új hozzászólás Aktív témák