Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Grafiqs

    őstag

    válasz macilaci78 #11 üzenetére

    Hm... tényleg. És azon még programokat írni sem volt egy nagy truváj. Legalábbis nekem aki nem vagyok egy programozó zseni, de 64-en +4-en még egész használható kis cuccokat tudtam készíteni.

    De álljunk meg egy pillanatra. És gondolkodjunk el...
    60 év.
    Ennyi idő alatt jutottunk el az ENIAC-tól a mai gépekig. Micsoda fejlődés. Számomra szinte a lehetetlen kategóriát ostromolja. Fantasztikus mérvű a fejlődés. Vagy nézzük egy picit más szemszögből. Mennyire fel tudnak-tudunk háborodni azon, hogy kijön egy új fejlesztésű bármi. Bármi lehet egy új videókártya vagy bármi féle alkatrész. És ez az alkatrész nem tudja a ShaderModel akárhányas verzióját csak egy picit kevesebbet és a legújabb játékokban esetlegesen valami apró effekt nem jelenik meg. És amikor ezen háborgunk akkor gondoljunk vissza oda, igen az ENIAC-ra. (Amiről sokan azt sem tudják, hogy eszik vagy isszák. :U ) Ott ahhoz hogy új parancssort lehessen kezdeni újra kellett kábelezni a gépet. És még csak monitor sem volt, hanem csak lyukkártya.
    Számomra oly csodálatos dolog, tud lenni hogy az ember milyen fejlődésen tud keresztül menni. És oly lesujtó tud lenni a gondolat, hogy vannak akik abszolut nem tudják értékelni azt a mi most van, illetve nekik van. Mindíg csak a jobb. Szerintem az tudja csak igazán értékelni a jót aki tapasztalta a kevésbé jót.

    Nah, érzelgés off. :B

    És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

Új hozzászólás Aktív témák