Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buherton

    őstag

    válasz Vakegérke #24 üzenetére

    Hatalmasan jó írás :K . Kicsit elgondolkoztat, hogy nem csak gépiesen kellene csinálni, mint a szürke hétköznapokban, hanem figyelni lesi az érdekességeket. Mi más, mi az amit érdemes kifürkészni, és csak szimplán elmélyedni benne. És ez szinte mindenre igaz, nem csak a borotválkozásra.

    Talán még lehet kapni borotvaszappant. Kerek dobozkában van, és megnedvesített pamaccsal kell piszkálni körkörösen, hogy habosodjon. Aztán jönet a pamacsolás.

    Lehet ám :K . Szobatárs azzal nyomja. Természetesen dukál mellé az a régi sötét kék nyelű cserélhető két élű egy pengés borotva. Ahol a pengét a nyél csavarásával lehet cserélni :D .

    Én 2 évig használtam egy eldobhatóst, most kezdett gajra menni. Nem erős az arc szőrzetem, heti 1 alkalom bőven sok.

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Új hozzászólás Aktív témák