Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DaveJr

    őstag

    válasz #32839680 #55 üzenetére

    Azért azt tegyük hozzá a teljesség kedvéért, hogy nem mindenkinél kell WDRT gyalulás meg HR ahhoz, hogy jó legyen egy frissítés. Nekem eddig egyszer kellett ezt megcsinálnom, pedig most már havonta jön a frissítés. Mondjuk itt legalább jön frissítés.

    Igaz, hogy nem sikerült eddig jól megcsinálniuk minden frissítést. De Androiddal ellentétben, itt legalább látsz rá reális esélyt, hogy a hibákat javítani fogják és nem neked kell főzött romokat keresgetned, próbálgatnod. És nem lesz az, hogy súlyos hibánál a Google rátolja a javítás megoldását a gyártókra.

    Vannak problémák WPvel, ahogy vannak problémák Androiddal és vannak problémák iOS-szel is. Ezt azért hajlamosak elfelejteni a FAN-ok. Engem is idegesít egy-két bug W10M-ben, de az első olyan okostelefonom, amit nem akartam még földhöz vágni. Androidnál a végén már napi szinten jött az inger.
    Felgyorsult minden, rövid idő alatt kéne alkotni hibátlan rendszereket úgy, hogy közben az újabb és újabb igényeket kell kielégíteni. De emberek kódolnak így hibák mindig lesznek, sőt minél erőltetettebb a tempó, minél több funkció van annál inkább.

    Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

Új hozzászólás Aktív témák