Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oliba

    őstag

    Miért is nem szép a kamaszkor, idővel kinövöd és viccesen tekintesz ezekre a napokra. 15 évesen 144cm magas voltam, és még nyávogtam és babaarcom volt. Csesztettek a koleszba, aztán egyszer mindennek vége szakadt. Kezdtem leszarni őket, stb...
    Ne félj, hogy még nem nősz. 4 év alatt nőttem centit, azóta meg még párat, így 183cm lettem, meg a baba arcból férfias arc lett :) Nincs semmi gond, csak kezded a serdülő/kamaszkorodat élni és a társaid is kamaszok. 17-18 évesen már minden rendben lesz :)

  • Atis707

    tag

    Önbizalomhiány.-->Sportolj. Ha magasabb szeretnél lenni kosárlabdázz pl. vagy akármi ami a közelben van. Mondtad, hogy van bicajod...ha félsz, hogy kirabolnak, etc. akkor biciklizz máshol, ha van a közelben folyó menj le oda biciklivel...Tavalyi nyaram pont így tölöttem, itthon ültem, és csak cod4, meg 1-2 játék max. de reggel 8-tól álmosságig gépeztem, 'kuckultam'. :U :W Most még az év elején elhatároztam, hogy most nem ilyen nyaram lesz, és elkezdtem sportolni (búvárkodok), hihetetlen önbizalmam van/lett tőle. Tetejébe meg is nőttem és 'érettebbnek' érzem magam. :B :))

    Sztem fogadd meg! :R

    Attila

  • ebx

    aktív tag

    A testépítés és a sport az önbizalmat is fejleszti. Ha van hozzá kedved, ez sok mindent meg tud oldani..

    [ Szerkesztve ]

    For every complex problem, there is a solution that is simple, neat and wrong.'' H.L. Mencken

  • Typhoon47

    őstag

    válasz ebx #3 üzenetére

    így van. sportolj bátran, próbálj ki valamit, ami tetszene első ránézésre.

    "Education is important but big biceps are importanter"

  • Aprósólyom

    addikt

    A játékot mindenféleképpen kerülni kell, drasztikusan csökkenteni kell a rá szánt időt, mivel értékes időt vesz el az életedből. Ezt természetesen úgy mondom, hogy a 2évvel ezelőtti nyaram az nekem kockulással telt el, mert felcsábítottak egy COD szerverre és nagyon megtetszett. Csak értelme nincs. Én úgy vagoyk vele, hogy akkor vagy olyan versenyszintre kell fejlődni 3-6hónap alatt, hogy egy potenciális pénzkereső klánba kerülhessen az ember, vagy csak néha-néha kedvtelésből csinálja az ember.
    Sajnos előfordulnak olyan esetek, hogy a barátok épp' nem érnek rá, vagy máshova mennek, ráadásul nélküled. Szar érzés tudom, mert mikor én is hazajövök hétvégén pestről a haverok pont akkor mennek a barátnőikhez és semmit nem lehet velük kezdeni, mintha egész héten nem tudtak volna találkozni...Azért próbáld őket elinvitálni valahova, foci a pályán, tekerés egy tóra.
    Próbálj új haverokat keresni (srác/csaj mind1) akik közelebb élnek. (társasjáték party, esti grillparty, éjszakai fürdőzés stb.. és meghívod rá a közledben élőket) Ha máshogy nem akkor meg iwiw-en rákeresel azokra akik hasonló érdeklődésűek és akkor mehettek közösen tekerni, túrázni, fényképezni.
    A játékot úgy is kerülheted, hogy egyszerűen fogod magad, bemész a könyvtárba és kihozol egy jópár könyvet. Ha nem szeretsz olvasni először csak olyat ami hobbi szinten érdekel, vagy tudományos, élővilágról szóló ismeretterjesztő könyvet. Aztán később rászoksz az olvasásra. Az legalább fejleszti az agyad, nem úgy mint a játékok, mert ott csak betanult reakciókat kell lépni. Kevés ember játszik logikai játékkal. Régen hogy utáltam olvasni! HA végre rászántam magam a kötelezőre, akkor is a rövidítettet olvastam el. Vegyél ki pl fotós könyvet, és próbálgasd...
    Szervezz a legközelebbi hegyekbe túrát, hívd el a haverokat (persze készülj fel előtte, hogy elmond miért jó -legyél jó PR-os- hogy a végül akarjon elmenni)

    :R

    Boccs a hibákért! Sokat írtam, így nincs kedvem átböngészni, pedig jópárat találtam. :(((

    Még egy ötlet. Ha szeretsz barkácsolni, akkor keress valamit a neten. Hobbielektronika, barkácsolós dolgok. Vagy ha inkább a számítógépen, akkor videóvágás, fotómontázsok/retusálás stb.. 3D-s szoftverek. Ráadásul ezek olyan dolgok, hogy akár később pénzt is kereshetsz vele, ha nagyon belejössz. Nagy örömöt tud adni az alkotás élménye.

    [ Szerkesztve ]

    Jevons paradox

  • ollie

    MODERÁTOR

    Fel a fejjel, majd ha kicsit idősebb leszel, örülni fogsz, hogy fiatalabbnak nézel ki a korodnál. Na meg még fejlődik a szervezeted, szóval lehetsz még akár 180cm magas is mire felnősz.

    ***

  • Geffry

    aktív tag

    Nekem 23 évesen is kölyökképem van :DDD Gimi alatt meg még rosszabb volt... de nem befolyásolt annyira soha. 172centi vagyok, 8ik végén ez kb 165 volt...
    Ha a többiek jófejnek tartanak és ott vagy a keménymagban akkor kit érdekelnek ezek az apróságok? Szépen lassan kialakul majd, ugyebár Rómát se egy nap alatt... Velem legalábbis így volt.
    Ha mindenkinek tökéletes adottságai lennének és mindenki tökéletes életet élhetne akkor hol lenne a kihívás?
    Dögunalom volna... a gyerekkor arra van hogy tapasztalatokat gyűjts, márpedig még-még 18 évesen is gyereknek mondható az ember.

    Szvsz a fenti tanácsokat is fogadd meg, de a lényeg az hogy tegyél rá hogy alacsonyabb vagy a többinél, meg hogy nem nő szakmunkás bajszod és inkább arra koncentrálj hogy kiéld ezeket az éveket, később már nem lesz rá idő.

    Hú de baromi bölcsnek tűnhetek :B

    [ Szerkesztve ]

    A PH-n mindenki mindig jobban tudja. Fél óra Google keresés után...

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz Geffry #7 üzenetére

    Igen. Én is tanácsolom, hogy a külsődet próbáld elfogadni. Abba a hibába sokan bele esnek, hogy nem akarják elfogadni magukat, mert másokhoz mérik a külsejüket. (öltözködésben egy szintig oké, de a veled született adottságokon akkor sem változtathatsz ha beledöglesz) Erre sajnos negatív példa szegény Jackson. Valamiért ő sem békélt meg a külsejével bele is rokkant.
    Egyébként ha megméred a fejed magasságát. Kb álltól fejbúbig. (a legjobb ha segít valaki ebben a pontosság miatt) A kakpott értéket felszorzod nyolccal (A felnőtt ember magasságának kb 1/8-a a fej magassága) akor megkapod, hogy kb. 18-22 éves korodra mekkora leszel. Régen olvastam valahol ezt az arányt. Lehet egy rajzos könyvben ahol az emberi test rajzololásáról magyaráztak. (nem kell komolytalannak venni, mert mielőtt egy grafikus lerajzol egy élőlényt iszonyatosan megvizsgálja és keresi az arányokat -tudom, mert tesóm az iparművészetire jár-) Nekem be is jött. Kb 15éves koromban mértem meg a fejem. akor 175cm-re jött ki. Kellet még hozzá kb. 8-10 cm akkor. Ma 177 vagyok. Ez eléggé biztos módszer, mert az ember feje hamarabb éri el a végleges méretét mint az egész teste. Remélem reményteli eredményt kapsz! ;)

    Jevons paradox

  • Gonosz15

    aktív tag

    Elmondjam a megoldást? Íme a titok: ha hegy nem megy Mohamedhez, akkor Mohamed megy a hegyhez. Ergo: minek mennél te más bulijába? Csinálj TE bulit, ha úgyis te vagy a "jó arc" az osztályban.. és ha egy 1-2 lány eljön az se hátrány. A heterogén környezet az egészséges ;) A szülőkkel meglehet ezt beszélni..
    Én pl. nem rég (fél órája :DDD) értem haza, haveroméknál voltunk 4-en: 3 srác 1 csaj. Ittunk, Pókereztünk, röhögtünk aludtam 2 órát, büdös vagyok, full füstszagú a pólóm a tűzrakás miatt, de egy élménnyel gazdagabb lettem :D Szerdán pedig megyek Balatonra, csapattársakkal 1 hétre, apartmanba. Tény drága, de biztos vagyok benne, hogy ott sok sok élménnyel leszek gazdagabb
    Apropó csapat. Sportolj!!! Fejleszti az önbizalmat és rengeteg barátot szerezhetsz vele. Mivel írtad, hogy nem vagy valami magas ember, azt tanácsolom járj konditerembe. Egy nagyobbacska bicepsszel, vállal jobban érzi magát az ember, még ha kicsit kisebb is magasságban. :K

    Én még csak idén leszek 18, de a nyári szünet (júni. 15) óta eddig itthon töltött éjszakáim száma: kb 5. :DDD

    "Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

  • sagesz93

    addikt

    Hi!
    Én is 15 vagyok, most per-pill én is itthon ülök, de nem mindig van így...
    Most nyári munkára járok, elég kemény fizikai munka, és elég fárasztó napi 10-órában(15-20kilós rekeszek cipelgetése). De nem egyedül járok ha nem oszt.társakkal, és ott legalább nem unatkozunk. És még nem is punnyadás a dolog, legalább izmosodom egy kicsit. Én is szeretek biciklizni, lejárni focizni, de persze ez nem egyedül jó, hanem társaságban. Szóval probálj meg barátkozni, és ha többen vagytok, nagyobb az önbizalom. Én se lakok egy szent helyen, de ha többen vagyunk sosem gondolunk a rosszabb dolgokra... Mindig letudjuk magunkat foglalni mással.

  • Porcupain

    aktív tag

    Meglátod, ahogy az előttem szóló is írta, egyszer még örülni fogsz neki ,hogy fiatalosan nézel ki. Addig is sportolj, mert bármilyen hihetetlen is , arra nagyobb szükséged van ilyen korban, mint a szokásos 15 éves vagyok, és hányásig iszom magam bulikra....., és csajok is bukni fognak rád. :DD

    velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

  • brumesz

    aktív tag

    nyugi...tavaly, meg az előző években velem is ez volt. felkeltem reggel, gép bekapcs, és kockulás éjfélig. aztán valami nagyon megváltozott év közben. az idei nyáron ez a 2. nap hogy itthon vagyok... :)
    tehát fel a fejjel, ha ez a nyár nem is lesz valami fényes(de még ebből is kisülhet valami jó), akkor jövőre "tuti" az lesz
    mondjuk van annyi előnyöm hogy 17 vagyok, és ehez eléggé fejlett szőrzettel rendelkezem, tehát kinézek többnek is. erről eszembejut egy vicces qdb.hu-ról lopott duma:

    "<T-R4nc3r> Vaze régen nem ment túl jól a csajozás. Rányomultam egy nőre és sikítva elmenekült.
    <T-R4nc3r> De az utóbbi 2 évbe fogytam
    <T-R4nc3r> Lement 20 kiló háj, de visszajött 15 kiló izom, 5 kiló fanszőrzet:D
    <Bécikee> lol :)))
    <T-R4nc3r> Most már jobban megy a csajozás.
    <T-R4nc3r> A nők még mindig sikítanak
    <T-R4nc3r> De már nem tudnak elfutni
    <Bécikee> :DDD
    "
    szóval. csak hajrá :DDD

    [ Szerkesztve ]

    cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

  • A@ron

    tag

    válasz Gonosz15 #9 üzenetére

    Ott a pont! És ha semmilyen sport nem jön be, akkor is, haverokkal programszervezés, stb.! Ne hagyd elveszni ezt az időszakot, ez a legszebb kor, amiben most vagyunk (17 múltam), bulizz, igyál(egy keveset, drog soha!!!!), érezd jól magad! Nem érdemes kockulással elb.szni az időt, semmire nem jó! Én ezért sem értettem soha azokat az embereket, akik pl. WoW-ra havi 3000 Ft-ot kidobják az ablakon. Hacsak tényleg nem versenyszerűen, pénzben nyomja az ember, nem érdemes vele foglalkozni, csak néha. Hajrá, hajrá!

  • tilla23

    csendes tag

    Hidd el szerencsés vagy. Te még fiatal vagy. Sok lehetőséged van. Én 29 vagyok. És rengeteg mindenről lemaradtam. És most jutottam el oda ahova te. Most fogok bepótolni mindent amit elmulasztottam. Kockultam egész életemben. Nekem is kisfiús arcom aminek nagyon örülök, mert most nézek ki 20-nak így visszakaptam pár évet. Még mindig nem tiszta mit fogok tenni sokat szerencsétlenkedek, de tudom jó irányba tartok. Sajna voltak rajtam kívülálló okok amik miatt kerültek engem főleg a lányok, de ezekből sok minden megszűnt. Ami nem az meg szerencsére nem fontos. Ami fontos volt az is 23 éves koromra szűnt meg. Kb. onnantól kezdve mehettem volna bulizni/inni de nem tettem. Minden igaz amit előttem írtak:
    1. Töröld az összes játékot a gépedről.
    2. Helyette sportolj (eleinte nehéz később alig várod). Én itthon aerobicokozok (abból is a keményebb fajtákat). De jobb ötlet az ha olyan helyre mész sportolni ahol többen vannak. De kezdetnek, hogy növelje az önbizalmad otthon a szobába erősíts, de igazán komolyan: minden nap szakadjon rólad a víz sajogjanak az izmaid. Muszáj! Végy erőt magadon. hihetetlen önbizalmat ad!
    3. Utána jönnek a barátok maguktól és főleg a lányok! Na én se járok még itt megsúgom, de rengeteg lány van az biztos. De barátaim vannak. Csak sajna én régen nem mentem velük inni, mert azt hittem az a jó ha nem iszok. Mostanában megyünk kocsmázni, de úgy igazi bulikba nem, mert ők rendesen haladtak a korral. Nekik van barátnőjük, munkájuk stb. Én meg gyakorlatilag most vagyok agyilag kb. 17 :)
    De én megoldom te is meg fogod. Hidd el! Ott a labda a kezedben. Sokkal jobb lehetőséged van, mint nekem volt akkor csak hajrá! Ess neki ahogy én most. Nincs veszve semmi. Élj! Sportolj ha lehetőséged van olyan helyen ahol tudsz ismerkedni. Aztán ha megjött az önbizalom és szükséges menj egyedül diszkókba, bulikba vagy csak úgy csavarogj és figyeld az embereket. Főleg a lányokat.
    És persze nem fognak laposra verni ha kerülöd az olyan helyeket, és főleg mindenhol egyenes háttal magabiztosan lépkedsz (ezt a sport meg fogja hozni).
    Én 170 cm vagyok. Már csak összefelé megyek :) De nem ez számít. Régen se ezzel volt bajom. Egyébként rengeteg lány van. Meg kell tanulni lazán viselkedni velük is (én most tanulom még nem megy, de haladok). Egyiket se fogja érdekelni hány centi vagy. Az a lényeg, hogy viselkedsz. Barátkozz velük majd lazán és nyugodtan. Én még csak próbálom, mert bénázok, de a lényeg, hogy próbáld. 100-szor 1000-szer ha kell és menni fog. Lassan fog felépülni az önbizalmad, de ne csüggedj. Én már vagy 1000-szer abba akartam hagyni (kb. 1 éve kezdtem el megváltozni szóval még friss a dolog), de folytatom tovább. Nem fog menni máról holnapra. Neked lehet gyorsabb lesz, de lehet nem. Csak kezd el és ne bántson ha kudarc ér. A KUDARC A BARÁTOD! Fogsz még csalódni ahogy én is csalódok egyenlőre folyamatosan, de szorítsd össze a fogad és tovább. Nincs más irány csak ez. Intelligens vagy, mint én. Magadon viseled az intelligens emberek egyik nagy hibáját: nem tudnak veszíteni. Ezer okod van miért ne tedd meg csak, hogy ne veszíts. Tanulj meg veszíteni. És még valami! Tanulj meg kiállni az igazadért még ha nincs is igazad. Szóld le a barátaid persze finoman ha nincs igazuk. Tedd azt amit te szeretnél. Nem baj ha ezzel megbántasz valakit, vagy hülyének néznek. Ez fontos! Persze segíts ha tudsz, de mindig te legyél az első. Nem kell mindent megtenned amit mondanak! Az a legfontosabb, hogy te élj nem pedig az, hogy megcsináld a haverodnak a leckét. Csinálja meg ő! Persze ezzel óvatosan. Mindig segíts ha tudsz. Csak akkor ne ha nem tudsz. A te porgramjaid ne boruljanak senki kedvéért se. A haverjaid nem azért nem hívnak meg, mert nem akarnak. Hanem , mert te suggalod, hogy nem akarsz. Úgy viselkedsz. Úgy élsz, mint akinek nincs kedve. Hidd el tudom. Engem se hívtak mikor meg igen meghúztam magam nem ittam. Hát csoda ha utána nem hívtak. Egyébként meg ha volt valami téma hülyéskedni jól tudok, de egy buliba nem ment. Főleg ha lányok is voltak. Sajna már nem járok ilyen bulikba. Csak néha kocsmázni haverokkal. Pedig csak az a lényeg, hogy olyankor igyál. Módjával! Szerintem nem kell hányásig inni csak érezd jól magad. Mert ott mindenki iszik. Tedd te is azt. Drogot cigit kerüld. Az nem segít semmit. Meg lassan már nem is annyira divat.

    [ Szerkesztve ]

  • Gergő_

    őstag

    Jók a képeid. Vidd le vízpartra a lányokat fotózkodni. Egy havert vigyél álcából. ;)

  • CimbiX

    aktív tag

    Inkabb nem ragadtatom el magam, mert meg megszolnak. :U
    Akkor ovatosan:
    Szerintem az ilyen irasok miatt van az, hogy joparan fogtak magukat, es leleptek a Logoutrol. Minek pakolgassak fel ide azt, amin sokat agyaltak, hogy masoknak (is) örömet szerezzenek vele, amikor az egyeb (ertsd: ilyen) irasok között csak elvesznek ama iromanyok?

    Kedves Szerzö, kerlek ne erts felre, nem teged akarlak bantani, hanem csak arra hivom fel a figyelmet, hogy a Logout also reszet lassan le lehetne valasztani a felsöröl, es Blogout neven uj oldalt nyitni, ahol mindenki kedvere "csemegezhet" a szemelyes bejegyzesekböl.

    Ami veled törtenik, az nem egyedi eset, egyaltalan nem. Hogy egy kicsit biztassalak: csakugy, mint az elsö hozzaszolo, "kiskoromban" babaarcu es elegge eretlen voltam külsöleg, ez nagyjabol 19 eves koromban fordult meg. Kitartas. Azert azon midnenesetre komolyabban elgondolkoznek, hogy milyenek is az altalad emlitett "baratok" akik soha nem hivnak el sehova. Hat meg kocsmazni sem jartok? :DDD

  • horowitz

    csendes tag

    hidd el jövőre az ellenkezője lesz ha te is teszel érte :) sport nagy mennyiségben 0 játék csajok 1000 :) aztán jövőre meg nem fogsz bírni elmenni az összes buliba :)

    am kibaszott kurvajó fotóid vannak :C :R

  • atom87

    aktív tag

    Szeva!

    Hát ismerős az érzés, de nekem nem testmagasság miatt, hanem testsúly miatt.
    15 éves koromban gurultam, mint egy focilabda meg minden. Aztán ilyen fiatalon emiatt (és szerintem genetikailag is....) magas vérnyomás betegség alakult ki!! Le kellett passzolnom 10-15 kilót, hogy minden okés legyen. Sikerült is, jól néztem ki, bár "lelkileg" megmaradtam kövérnek és még ma 22 évesen se merek közeledni lányokhoz......
    Harmad éves informatikus hallgatóként kijut a kockulsából, abból az értelemben, hogy a gép előtt töltött idő sok, játszani nem játszok(na jó, szünetben ha idő engedi, végig viszem a COD1 vagy UO vagy COD2-t,de semmi több, más nem köt le).
    Korábban én se jártam el szórakozni nagyon, mert engem meg nem engedtek... Aztán sikerült megnevelnem a szülőket(első gyerek vok, húgomnak már könnyebb lesz minden :D), de sikerült. Élek-halok a hobbimért, amit nagyapámtól örököltem: ez a motorozás. NEM az eszetlen kollégákhoz kell hasonlítani, akik csak a bináris gázkart ismerik (semmi vagy nyélgáz). Szépen elmotorozgatok a barátaimmal, akikkel egy társaságot alkotunk. Találkozókra járunk, közös programjaink vannak.
    Mivel falun lakom, közelben vannak a szőlő hegyek is... Nyáron kb minden második hétvége ott zajlódik le, teljes nyugalomban, mulatsággal, jókedvvel és kacagással :D :DD
    Barátaim nem mind velem egyidősek, sőt! Java részt 30hoz közeliek vagy többek is pár évvel, de remekül megvagyunk. Hogy tetézzem a dolgot, a még idősebb korosztállyal is nagyon jól megvagyok.
    Most is épp a megyei polgárőr találkozóról jöttem haza Balatonszentgyörgyről, igaz sofőr voltam, de már bepótoltam a napi adagot pia szinten(elnézést ha nem tiszta mit irok, néha én se nem tom már :DDD ) Szóval ott se mind fiatal emberek voltak.

    Lényeg a lényeg, keress vmi hobbit, ami megmozgat, elszakít a kockulástól(tényleg szuper fotóid vannak, fotózz csak tovább!!), keress barátokat, próbálj meg több korosztályt is, ahogy én is. NEM FOGOD MEGBÁNNI. hidd el. Lehet nem fog rögtön elsőre sikerülni, de ha normális értékeket képviselsz, hamar jó emberekre fogsz bukkanni. Sok fiatal nincs oda a nagyszüleiért, hát én oda vagyok mindegyikért!!!! Elborozgatom nagyfaterral, segítek ezt-azt, szerelünk meg minden.
    Na úgy látom megírtam az esti mise szentleckéjét, nem írok össze-vissza már többet.

    Jajj anyám... holnap elolvasom mit írtam itt össze vissza.... :DDD /írj nyugodtan priviben, ha vmit kérdeznél,nem harapok :)) /

    bye

    Kawasaki z1000

  • bejmuller

    aktív tag

    Elmondtad az egyik legfontosabbat: te vagy az "arc" az osztalyba. Erd el (valahogy) hogy ne te forogj az osztaly korul, hanem az osztaly forogjon korulotted. Persze konnyu ezt mondani. De ha jo a humorod, akkor mar csak egy kis onbizalom kell, es siman lehetsz egyfajta dominans szemely az osztalyba.

    Kicsitt magamra ismertem benned. En voltam az egyik "arc" az osztalyba, humorom is jo. De nalam nem hianyzott az onbizalom. Harom batyam van, ugyhogy itthonrol jott minden :). Nem en alkalmazkodtam masokhoz, hanem ok hozzam, persze nem mindenki. Kritikus, cinikus humorom van, ugyhogy eleinte sokaknak nem tetszett, de megszoktak :)
    Nem hazibulikat szerveztem, nem volt ahol, de sokszor szerveztem kozos kocsmazast. Nem ugy hogy kulon elhivtam egy-ket havert, hanem az osztalyban szoltam a haveroknak hogy kellene menni valamikor. Megszerveztuk. Elmentunk. Egy ido utan szokas lett :) Nem kellett kulon szolni, hanem csak annyit hogy: "Akkor 8tol":). Kocsmazas alatt nem lereszegedest ertek, persze neha azis becsuszott :D, de nem arrol kell szolnia. Szerencsere olyan kocsma volt ahol spontan bulik alakultak ki, ugyhogy a bulizas is le volt tudva.
    Az meg hogy hazauton mi tortenik... nem kell felni. Velem is tortentek incidensek, de nem veszitettem el az onbizalmam. Igaz kis varosban elek.

    Magassagod ne erdekeljen, az nem jelent semmit. Ha cseszegetnek miatta: 1. le se szard, fogd fel humorosan, 2. vagj vissza a cseszegeto fel valamilyen hasonlo "hianyossagaval" (bar en nem tartom hianyossagnak, 170 vagyok, es ennel mar nem is leszek soha tobb:) ) persze ezt is humorosan.

    Baratokhoz: egy eve egyutt lakok 3 legjobb baratommal (mas varosba vagyunk egyetemen, alberletben). Olyan nap nem telik el hogy ne hallanam hogy "Miahelyzet torpee?" (mindharom alulrol surolja a 190-et), vagy hogy "Milyen a levego aprajafalvan?", de nalunk ez teljesen viccesen megy, es engem nem zavar. Visszavalaszolok valami frappanssal, es rohogunk egy nagyot. Bar nekunk eleg fura a barati korunk, ilyen szempontbol, az egesz egymas cseszegetesere epul, es mar igy tart 5 esztendeje :) Persze belul tudjuk hogy mi vagyunk a legjobb baratok.

    Nem tudom mennyire segit, nem szoktam tudni jo tanacsokat adni. Csak igy hogy olvastam a sztoridat, ki akartam irni magambol :) Ha semmi jot nem talalsz benne akkor elnezest kerek :)

    Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

  • mexicanraven

    aktív tag

    A testépítéssel óvatosan, mert ilyen korban, főleg fiúknál a csontozat fejlődik, és nem szabad terhelni súlyokkal. Inkább a bicaj, vagy a futás, ami ezek szerint még jól is jöhet. De emellé javaslom, h rejts a zsebedbe egy kis pepper KO nevű önbizalomnövelő gázsprayt. Viselheted közterületen, és ha bhova mégy, nem kell félned, lenyomhatsz vele bármekkora állatot, nem fog tovább vergődni.
    A másik dolog, h két tábor van: a reggeltől estig buli, "hű g.ci, de beb.sztam múttkó", a másik meg, ha nem ezt csinálja, az kocka... Legyen az ő dolguk. Ismerek olyan srácot, aki elvan, és ha nincs gépközelben, nem mondod meg, h néha kockul. Mint minden, ez is változni fog. Hihetetlen, de én is kinőttem a Tankcsapda/Junkies vonalból, és nem köpöm le se Tiesto-t, se mást, ami nem rock, és rájöttem, h de jó is nyáron a rövid haj.
    Azaz, minden változik, és mindennek eljön a maga ideje. AMin nem tudsz változtatni, mert születésedtől fogva oylan, amilyen, azon nem is kell, mert úgy jó, ahogy van.

    when the sun shines, we'll shine together

  • FlekkeN

    aktív tag

    Hello!

    Én is magamat vélem felfedezni az írásodban, de én nem nagyon törődtem a kockulásból és az itthon ülésből való kitöréssel. Most 21 éves vagyok és a társadalmi érintkezéssel kapcsolatos tulajdonságaim elég alacsony szintet ütnek meg. Próbálj meg minél többet társaságba járni, mert ezen később nehezebb lesz változtatni. Egyre inkább ott fogsz ragadni a gép előtt.

    Ha úgy érzed nem a számítástechnika a te jövőd akkor próbálj ki más hobbikat elfoglaltságokat. Nagyon fontos, hogy később olyan szakmát válassz amit szeretsz csinálni. Legyél határozottabb. Próbálj több önbizalmat szerezni és sportolj. A félelmedet le tudod győzni ezekkel és a rablókat is távol tarthatod, nem fognak kikezdeni egy magabiztos,jó erőben lévő férfival. Ezekkel a nőknél is jó pontokat szerezhetsz. Fényképezőgépeddel esetleg megragadhatod a nappal biztonságát és az éjszaka veszélyeit, ha az segít.

    A diákmunka egy jó választás nyári programnak kockulás helyett. Ezzel nem csak pénzt, de tapasztalatot is szerezhetsz.

    Sok sikert!

    ui.: a tanulástól azért próbáld meg nem elvenni az idődet.

  • Tra Pista

    csendes tag

    Csak az előttem szólókat tudom ismételni: SPORT!
    Az előzöm nyaram kb hasonló módon telt, mint a tied most. Akkor 14 éves voltam (nehéz kiszámolni, hogy most annyi vagyok, mint te), 3 éve vívtam. Második otthonom volt az edzőterem, mindennap két óra. Ott tanultam meg kinyílni az emberek felé, barátokat szerezni. Kövér srác voltam amikor odakerültem. Nem mondom, most sem vagyok sovány, de megtanultam önbizalommal, és nyíltsággal kompenzálni a dolgot. Amellett, hogy edzésről, versenyekről rengeteg barátot szereztem, az ott tanult "módszerekkel" a suliban is sikerült jó néhányat "újítani". Nekem meg kellett tanulnom arcnak lenni, és úgy érzem nagyjából sikerült is. Idén nyáron eddig kb 2-3 olyan nap volt, hogy nem találkoztam egy barátommal sem. Azok is csak azért, mert kellett már a pihenő... :). Neked az arcság, jófejség megvan, próbáld meg hasznosítani! Szervezz egy jó bulit, vagy egy sátrazást a haverokkal, ott add magad, és legközelebb már biztos, hogy el fognak hívni, ha látják, hogy érdemes.
    Bulikra fel!

    Remélem sikerült valami használhatót összeírkálnom... :)

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog

    Az a baj, hogy a félős emberen látszik, hogy fél!
    Én 17 éves voltam (lányként) egyedül feljártam Pestre művelődni, barátnőm kollégiumi szobájában aludtam, megnéztem a múzeumokat stb. Hú, de jó is volt! Fiatalon, ártatlan szemmel nézni a világot! Minden mennyire nagy és csodálatos volt. Volt olyan, hogy mégsem maradtam éjszakára és a késő esti román vonattal jöttem haza. Jé, és nem raboltak ki, erőszakoltak meg stb.
    Mi volt a titok? Talán csak a szerencse, vagy az, hogy eszembe se jutott félni és riadt tekintettel keresni a veszély tekintetét. Sosem történt meg a kölcsönös egymásra találás, mert nem mutattam magamat lehetséges áldozatnak.
    Ennyi az egész.
    Éld az életed! Hidd el, a legjobb életszakasz előtt vagy! 20-30 között a legszebb az élet. Most tudod megalapozni a későbbi arany életedet. Tanulj! Olvass sokat! Járj sokat a friss levegőn! Biciklizni magam is szeretek, vagy sétálni, fotózni, kertészkedni.
    Jó lesz. Meglásd. Csak Ne félj!

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

  • Bikerman

    aktív tag

    hát... nagyon köszönöm mindenkinek. tényleg megpróbálok változtatni ezeken a dolgokon. tényleg, nagyon köszönöm. :R

    ragazzi della curva...

  • 990

    tag

    Nagy szerencsétlenséged, hogy nem valami jó gimnáziumi osztálytársakat kaptál. Mi infós osztály vagyunk, nyilván a fele már menthetetlen volt, de a többiekkel együtt segítünk azon, akinek nagyon megtetszik egy játék, és jellemünkből adódóan odaragasztja a gép elé. :DDD
    Az egyik (médiás, fele-fele a csoport) osztálytársamra emlékeztetsz. Ő is messze lakik a keménymagtól, de nem kockul egy percet sem, inkább deszkázik.
    A lényeg, hogy hanyagold a számítógépezést, mert az igazi világot semmi sem pótolhatja. Menj el egyszer házibuliba, rájössz hogy nem olyan nagy durranás... A legtöbb ember csak leissza magát, és semmi értelmes dolgot nem csinál.

  • Gonosz15

    aktív tag

    válasz 990 #27 üzenetére

    Nana, azért lehet ott értelmes dolgot csinálni, ha vannak lányok is :P :K ;)

    "Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

  • Gonosz15

    aktív tag

    válasz 990 #29 üzenetére

    Na pontosan ezért kell inni. Mert csúnya lány nincs csak nem ittál eleget :DDD

    "Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

  • celeron

    senior tag

    Hajajjj te ember.. :)
    15 éves vagy..ne akarj már a többi seggfej 15 évesre hasonlítani.. hidd el benned sokkal több van mint azokban a kis csóri majmokban akik már ilyen fiatalon diszkóba járnak..
    majdnem 20 éves vagyok. Most volt első évem az egyetemen, és szinte most kezdek élni. Diszkóba először 17 évesen voltam (hidd el nem bántam meg hogy addig nem jártam :D )
    Persze jó a diszkó, de ráérsz még vele.
    Ahogy írták fentebb..sportolj sokat! Annyira feldob, és annyira javítja a közérzeted. :)
    Testépitést én is űztem másfél évig, most a focira vagyok ráfüggve már vagy fél éve. És képzeld el azelőtt soha sem fociztam (és azt mondják hogy tehetség vagyok, mert ennyi idő alatt rengeteget fejlődtem!!), mindig is egy puhány kis szar gyereknek tartottak, mindenki bántott stb...most nem mernének velem szembe jönni nyugodj meg :D
    15 évesen annyira ráérsz még mindennel. Ha jók a képességeid kamatoztathatod másban is, ha érdeklődsz teszem azt egy tárgy iránt. Mondjuk ezzel megalapozhatod a jövődet valamelyik egyetem egy-egy szakán. Ott meg majd beindul az élet, minden nap király lesz, és kész. :)
    Annyi pozitívumot kaptál ezen az üzenőfalon, hogy szerintem már nem is rossz a kedved ;)

    Ja igen..és ha már sport akkor ne felejtsd el az alázatot a sport iránt..belém ez pumpálja az erőt, és nem utolsósorban a sportban ott rejlik a bizonyitási vágy..az hogy meg akarod mutatni hogy képes vagy rá, és mindenkinél jobb akarsz lenni huhhh már megyek is a pályára.. :DD

    [ Szerkesztve ]

  • Eastman

    őstag

    De gyönyörűek a képeid!

    Már nem hiába "találkoztunk". Örömet szereztél a fotóiddal. Köszönöm!

    Más:

    Mikor engem cikiznek a "magasságom" miatt, annyit mondok csak: Jóból keveset adnak! ;)

    Ha ez megnyugtat; a legnagyobbakat sosem értette meg a korosztályuk. :N

    https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

  • Örülj neki, h fiatalnak nézel ki. Jól jön ez majd később még.. ehhehh..
    Sensationre nem akartak beengedni, vissza kellett mennem a lakáshoz a személyimért, úgy nézek ki, mint egy 18-20 éves, pedig 30 múltam. :P

    Am volt egy osztálytársunk középsuliban, azt is folyton szekálták, mondjuk még Nálad is alacsonyabb volt, aztán nemrég osztálytalálkozón: saját vállalkozása van, fullos családi ház, gyönyörű feleség, 2 gyerek, sokmillás terepjáró... (legalábbis a magával hozott laptopon levő képek tanúsága szerint).
    Szóval ne fordulj be, fel a fejjel. :R

    Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

  • Bikerman

    aktív tag

    ismét köszönöm mindenkinek a kedves szavakat. tényleg megpróbálok változtatni, és hátha sikerül valami. nagyon köszönöm.

    ragazzi della curva...

  • Puma K

    veterán

    Ember ne fordulj magadba, szard le akik piszkálnak. Én sem vagyok egy égi meszelő... 165cm vagyok 18 évesen és kb 2 év alatt nőttem 1 cm-t az elmúlt 6 évben... ugyan kit érdekel. Akik meg piszkáltak a magasságommal azokat leszartam, de ha tovább is oltogattak akkor oda álltam eléjük és mondtam nekik hogy lehet most magas vagy de meglátjuk hogy ha gyomor szájon váglak akkor hol leszel... Erre csak pislogtak röhögcséltek és tovább oltogattak erre gyomor szájon vágtam őket lendületből és láss csodát máris én voltam a magasabb ;] Hiába voltak 180cm magasak akkor is egy jól irányzott lendületből kapott ütés hatott rájuk.
    Vívtam már egy ideje és 4 évig verseny szerűen. Volt olyan hogy a versenyen tőlem 1 fejjel magasabbal kerültem össze én meg akkor voltam kb 160cm... végül elvertem mert kis tesze-tosza anyuci/apuci mindent megvesz neki stílusú gyerek volt és semmi kiállása nem volt. Ha van kiállásod már máshogy festesz az emberek szemében.
    Még ráadásul szemüveges is vagyok és szoktam kapni hogy szemüveges köcsög meg miegymás de akkor megint csak jön a finom vissza oltás majd az egyel keményebb és ha még mindig kóstolgat az illető akkor megint jön a jól irányzott ütés és máris csöndben marad ;) Az erőszak amúgy nem megoldás, de én így oldom meg a súlyosabb konfliktus helyzeteimet ha nincs más kiút. Ha meg van akkor szép szóval is el lehet intézni a dolgokat.

    A lányok meg bonyolultak... :D Volt 15 évesen egy nagyon tipp-topp barátnőm akit a neten ismertem meg haveron keresztül, msn-en beszélgettünk meg minden és egyszer pár nappal később írja hogy találkozzunk mert kíváncsi rám. Mondtam neki hogy miért ne. Találkoztunk el voltunk mint a befőtt. Velem vízipipázott először. Olyan aranyos kis béna volt ahogy nem tudta szívni kell-e vagy fújni :DDD Végül lett egy második randi is, amikor feljött hozzám filmezni. Én gondosan előkészítettem a szobámat (kitakarítottam meg miegymás :DDD ) csináltam is popkornt azért a feeling meg legyen. Besötétítettem a szobámat nézzük a filmet. Elkezdem simogatni a lányt. Majd vándorol minden fele. Csaj szuszog-nyüszög tetszik neki. Vége a filmnek csaj néz rám boci szemekkel. Este 8 körül lehetett. Majd megszólalok -Nem kéne vissza menni a koliba? Csaj néz rám ilyen WTF fejjel (hogy szépen fejezzem ki magam :D ) elkísértem egy darabig. Villamoson a csaj néz még mindig boci szemekkel és finoman harapdálja a száját és szuszog. Én meg néztem rá és mosolyogtam, vigyorogtam. Villamosról leszállunk séta a busz megállóhoz. Kézen fogva megyünk átmentünk egy zebrán egyszer csak a csaj rám fordul és lesmárol. A busz indult volna csaj gyorsan fölpattant. Én át rohantam a másik oldalra ahova leült és integettem neki. Csaj rám se bagózott. Ez ilyen el nem kezdett járás volt. Csajjal utána már nem találkoztam csak msn-en beszélgettünk néha-néha... Most már azt sem.

    Na mi ebből a tanulság? Ha feljön hozzád egy csaj és te feltüzeled majd boci szemekkel nézd rád és még a száját is harapdálja akkor kezdj valamit a csajjal de ne olyat mint én hogy haza zavarod XD

    Az én kinézetem meg érdekes... 165cm vagyok és 18 éves és szemüveges mint említettem fentebb. Na már most ehhez párosul barnás szőke növesztésben lévő most még rövid haj. Amihez még hozzá jön a szakállam (néha lusta vagyok borotválkozni) ami meg vörös (!)... Mikor másik középsuliba kerültem akkor az osztálytársaim azt hitték hogy 23 éves minimum vagyok holott akkor még csak 17 voltam. De ha meg vagyok borotválkozva akkor meg úgy nézek ki mint egy 16 éves. De ha borostás vagyok akkor meg végképp kép zavar van és nem tudnak hova tenni az emberek :D
    Vannak akik nem is sejtik hogy emögött a tipikus informatikus külső mögött egy néha agresszív, ideg beteg lélek lakozik ;]

    Különben meg ne aggódj majd idővel te is fel fogsz pörögni a veled egykorúakkal :)
    Keress magadnak valami más elfoglaltságot a gépezésen/konzolozáson kívül.
    Dolgozz (lesz pénzed tudsz félre tenni, vagy tudsz ruhát venni), bicajozz (jót tesz az egészségnek), kertészkedj (tudsz szép virágokat termeszteni és lesz mit fotóznod (én ezt tenném ha lenne kertünk)) de azért néha lazíts ;)

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

  • subaruwrc

    félisten

    válasz Bikerman #36 üzenetére

    az összes képed nyerő, de nálam a szép leosztás volt a tuti :D :R

    a cikkedre reagálva pedig, annyit tudnék mondani, hogy még túl fiatal vagy aggódni. nagyon hamar változnak még ilyenkor a dolgok és ha egy picit teszel érte akkor a jó irányba fognak ;)

  • Mgeri

    tag

    Én is 15 vagyok és teljesen ugyanez van velem is.
    A különbség az, hogy én dagadt vagyok és nem alacsony de a többi szinte tejlesen megegyezik.
    Köszönöm, hogy felnyitottátok a szememet.
    Az összes játékot letörölöm a gépemről.
    Ráadásul tegnap volt a szülinapom. :))
    Holnap megyek is sportolni vmit.

    ja és nagyon jók a képeid!

    [ Szerkesztve ]

    Mindíg azt kell tenni, amit éppen akkor kell! - AMD forever!!!- - Vannak eladó cuccaim!

  • nomotmo

    csendes tag

    válasz Mgeri #39 üzenetére

    Ahh, ez így nem jó. Letörölted a játékokat a gépedről. 5 percig tart mire újra felrakod. Tényleg az a megoldás, hogy mással foglalod el magad. A sport meg nem úgy van ám, hogy "na megyek sportolok valamit". Végig kell csinálni.

    DIÓ!

  • 7Heads Drago

    veterán

    Sok múlik a külsőn, de nem minden. Tetteid és a beszélőkéd szerintem sokkal többet számít. Erre talán az egyik legjobb példa az Ikrek címü film. Arnold Schwarzenegger vs
    Danny DeVito
    Devito se egy ideális férfi. És még alacsonyabb is nálad... (150 cm)
    Senki se Tom Cruise-nak születik.

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • dangerzone

    addikt

    válasz 7Heads Drago #41 üzenetére

    Tom Cruise sem magas amúgy . 170 körül van. Szóval ezzel no para :))

  • BBHCCKR

    csendes tag

    Én ugyanez vagyok mint te, csak 182centi, és budán lakom mindenhez közel.
    És mégsem. Jól érzem magam, a szünet szerintem nem csak a barátokról szól. Én év közben annyit vagyok a haverokkal, jó az ha egy kicsit nyugi van.
    De azt vésd jól az eszedbe. Mindig tudd mit fogsz csinálni holnap. Ez nagyon hülyén hangzik de ha nincs valami amiért holnap felkelhetsz, teljesen szar lesz a nyár, csak unatkozás.
    Hasonló dolgokat írtál le mint amit én is gondolok. Nem tudok mit mondani arra amit írtál csak azt hogy keress valami elfoglaltságot. Az lehet gépes dolog, biringa, fotózás. Szerintem csak nem motivál semmi. Ez érződött a szövegből. A motiváció legyőzi a félelmet. Ennyi :)

    [ Szerkesztve ]

    kona kula rock shox recon mach1 exe 12 kg

  • maszekember

    aktív tag

    Nem kötekedni akarok...

    De ha tényleg te vagy az osztályban a "nagy arc", de közben meg annyira félsz, hogy este nem mersz kimenni az utcára, akkor hogy lehetsz te a "bandavezér" ?

    Mert a vezéregyéniségek tele vannak önbizalommal,erővel,és van vmilyen tulajdonságuk,amikkel felkeltik mások érdeklődését és tiszteletét.De csk azért,mert rajtad nevetnek az osztályban még nem jelenti azt,hogy vezéregyéniség vagy.
    Lehet,hogy a te károdra nevetnek.

    Ha pedig félsz,mert kicsi vagy,akkor járjál edzőterembe,vagy karatézz,csinálj bármit,amitől erősebbnek érzed magad,és akkor majd ki mersz menni az utcára sötétedés után is.

    Hihetetlen jó képességek alatt mit értesz?
    Én 9 éve zongorázok...

    186 cm magas, és 104 kiló vagyok.Nem gömböcke de nem is Swarchinéger a kettő között,simán kinyomok 80kg-ot fekve 46-szor úgy,hogy egy 1,5-2 hónapja kezdtem csk.Előtte úsztam meg fociztam egyesületben...
    A konditermet tapasztalatból ajánlottam.
    Önbizalmat ad az embernek.
    Ha meg azt hiszed,hogy túl fiatal vagy hozzá,akkor megsúgom,hogy én meg 16 vagyok...
    A buli pedig szerintem annyira nem jó.
    Voltam egy páron,de semmi komoly.
    Ott csk egy éjszakás kapcsolatok születnek,amiket én nem komálok.

    Rúgj be BARÁTOKKAL ,és utána megjön az önbizalmad :D

    Nem azt akarom sugallani,hogy én vagyok a f@szagyerek,de amiket magadról elmondasz,azok alapján át kéne értékelned az osztályban elfoglalt helyzetedet,és magadban tisztázni a dolgokat,hogy akkor hova is tartozol a rangsorban.
    Lehet,hogy ha nem néznél magadra úgy,hogy egy tök szuper srác vagy,csk éppen senki sem akar velem találkozni,akkor nem feltétlenül a másik fél a hibás...

    [ Szerkesztve ]

    " The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

  • MmDorian

    őstag

    válasz syC #45 üzenetére

    Annyi... :DDD

    Egyébként sport, én annyi ember ismertem meg a bmx pályán, hogy valami hihetetlen. A legjobb viszont az, hogy sokféle korosztály van, hallasz sztorikat a 30 éves versenyzőtől, a 16-17 éves sráctól, aki be van zsongva annak hallatán, amit a 30 éves fazon mond, meglesz a társaság, ahova szívesen jársz, azét, mert egy az érdeklődési kör, jó lesz ez.

    16 vagyok...szeretek gépezni, de nem játszani, vagy csak nagyon ritkán, PH!-n töltöm a fél éjszakát, itt is van egy társaság, akiket már régóta "ismerek"...

    jól elkéstem .... :DDD nemgáz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák