Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aprósólyom

    addikt

    A játékot mindenféleképpen kerülni kell, drasztikusan csökkenteni kell a rá szánt időt, mivel értékes időt vesz el az életedből. Ezt természetesen úgy mondom, hogy a 2évvel ezelőtti nyaram az nekem kockulással telt el, mert felcsábítottak egy COD szerverre és nagyon megtetszett. Csak értelme nincs. Én úgy vagoyk vele, hogy akkor vagy olyan versenyszintre kell fejlődni 3-6hónap alatt, hogy egy potenciális pénzkereső klánba kerülhessen az ember, vagy csak néha-néha kedvtelésből csinálja az ember.
    Sajnos előfordulnak olyan esetek, hogy a barátok épp' nem érnek rá, vagy máshova mennek, ráadásul nélküled. Szar érzés tudom, mert mikor én is hazajövök hétvégén pestről a haverok pont akkor mennek a barátnőikhez és semmit nem lehet velük kezdeni, mintha egész héten nem tudtak volna találkozni...Azért próbáld őket elinvitálni valahova, foci a pályán, tekerés egy tóra.
    Próbálj új haverokat keresni (srác/csaj mind1) akik közelebb élnek. (társasjáték party, esti grillparty, éjszakai fürdőzés stb.. és meghívod rá a közledben élőket) Ha máshogy nem akkor meg iwiw-en rákeresel azokra akik hasonló érdeklődésűek és akkor mehettek közösen tekerni, túrázni, fényképezni.
    A játékot úgy is kerülheted, hogy egyszerűen fogod magad, bemész a könyvtárba és kihozol egy jópár könyvet. Ha nem szeretsz olvasni először csak olyat ami hobbi szinten érdekel, vagy tudományos, élővilágról szóló ismeretterjesztő könyvet. Aztán később rászoksz az olvasásra. Az legalább fejleszti az agyad, nem úgy mint a játékok, mert ott csak betanult reakciókat kell lépni. Kevés ember játszik logikai játékkal. Régen hogy utáltam olvasni! HA végre rászántam magam a kötelezőre, akkor is a rövidítettet olvastam el. Vegyél ki pl fotós könyvet, és próbálgasd...
    Szervezz a legközelebbi hegyekbe túrát, hívd el a haverokat (persze készülj fel előtte, hogy elmond miért jó -legyél jó PR-os- hogy a végül akarjon elmenni)

    :R

    Boccs a hibákért! Sokat írtam, így nincs kedvem átböngészni, pedig jópárat találtam. :(((

    Még egy ötlet. Ha szeretsz barkácsolni, akkor keress valamit a neten. Hobbielektronika, barkácsolós dolgok. Vagy ha inkább a számítógépen, akkor videóvágás, fotómontázsok/retusálás stb.. 3D-s szoftverek. Ráadásul ezek olyan dolgok, hogy akár később pénzt is kereshetsz vele, ha nagyon belejössz. Nagy örömöt tud adni az alkotás élménye.

    [ Szerkesztve ]

    Jevons paradox

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz Geffry #7 üzenetére

    Igen. Én is tanácsolom, hogy a külsődet próbáld elfogadni. Abba a hibába sokan bele esnek, hogy nem akarják elfogadni magukat, mert másokhoz mérik a külsejüket. (öltözködésben egy szintig oké, de a veled született adottságokon akkor sem változtathatsz ha beledöglesz) Erre sajnos negatív példa szegény Jackson. Valamiért ő sem békélt meg a külsejével bele is rokkant.
    Egyébként ha megméred a fejed magasságát. Kb álltól fejbúbig. (a legjobb ha segít valaki ebben a pontosság miatt) A kakpott értéket felszorzod nyolccal (A felnőtt ember magasságának kb 1/8-a a fej magassága) akor megkapod, hogy kb. 18-22 éves korodra mekkora leszel. Régen olvastam valahol ezt az arányt. Lehet egy rajzos könyvben ahol az emberi test rajzololásáról magyaráztak. (nem kell komolytalannak venni, mert mielőtt egy grafikus lerajzol egy élőlényt iszonyatosan megvizsgálja és keresi az arányokat -tudom, mert tesóm az iparművészetire jár-) Nekem be is jött. Kb 15éves koromban mértem meg a fejem. akor 175cm-re jött ki. Kellet még hozzá kb. 8-10 cm akkor. Ma 177 vagyok. Ez eléggé biztos módszer, mert az ember feje hamarabb éri el a végleges méretét mint az egész teste. Remélem reményteli eredményt kapsz! ;)

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák