Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz narumon #1112 üzenetére

    nézd, tények
    - első műtét előtt 10 évig volt évi 1-2 derékfájós hetem, max 2 hetem
    - 2008 szeptemberében mentővel hoztak haza tiszaújvárosból, elmentem dolgozni, nem bírtam hazajönni
    - torna, fürdő varázslás, kicsit jobb, sokkal rosszabb, kicsit jobb stb, 2009 februárban reggel kimentem pisilni, meg voltam fázva, köhögtem, tüsszentettem, és összeestem az ágy mellett, 10 nap kistarcsa, járókeret, morfiumos tapasz, infúzió, amit akarsz, utána műtét
    - március 30 műtét, utána júniusban már dolgozgattam, júliust végig, augusztus be orfiba, majdnem vittek, táskát párom hozta, onnan 21 nap után hazajöttem és újra bicikliztem, és minden majdnem happy
    - 2010-ben nyáron kocsival megjártunk egy szlovén-horvát túrát, benne a plitvicei tavak 7,5órás hegyi túrájával
    2011-ben lakást cseréltnk, az egészet én gyártott bútorokkal szereltem be

    és csak 2011 novemberben jöttaz újabb törés, amiből 2012 márciusára újabb műtét lett, egy februári kocsi törés és utána turbó töréssel együtt, így se kocsi se gylog

    most megint tél, kcsiból kiugrott egy hajtókar csapágy, és fáj a hátam, szerinted agyilag mit érzek? :) vagy inkább :O :(( :((( :o :(

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák