Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PPatrik

    aktív tag

    válasz Ribi #45 üzenetére

    Elosszor talan tanuld meg a fogalmakat. A vga kifejezest manapsag leginkabb a 640x480 felbontasra szoktak hasznalni, esetleg a D-SUB kabelt szoktak meg igy hivni.
    Van aki (mint te) a videokartyara hasznalja, de tevesen!
    Es a cpuban talalhato integralt grafikai processzort tudod roviden IGP-nek hivjak!
    Igy a te hozzaszolasod ertelmezhetetlen, csak egy dolgot lehet belole leszurni, hogy nem vagy otthon a mostani hardverek vilagaban, es mindenkibe bele szeretnel kotni ok nelkul. Nezd mar meg mas szemszogebol is a dolgot, es vedd le a szemellenzodet. Az amit nekem valaszoltal a #23 hozzaszolasban az kesz nevetseges, ezert eddig nem is vettem a faradtsagot hogy valaszoljak! Az is mutatja, hogy csak kiforgatni szeretned masok gondolatait.

    Masoktol elnezest ezert a hozzaszolasert, de mar kezdett zavarni ami itt folyik.

    [ Szerkesztve ]

  • tajcsi

    senior tag

    válasz Ribi #45 üzenetére

    Először is az IGP, nem pedig VGA, de ne zavartasd magad. Az alplapon van VGA kivezetés, de csak azért, mert az alaplapon ugy már eleve van integrált VGA. De mutass nekem egy olyan alaplapot, amin nincs integrált VGA de van VGA "kivezetés" addig pedig ne szellemeskedj. Ha majd mutatsz, akkor leszűrjük, ki is van eltévedve és kinek van szüksége magántanárra.

    Akkor várjuk a csodalapot! ;]

    Más: teszt még nincs a cuccró mert már nagyon kiváncsian várom!

    [ Szerkesztve ]

    MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

Új hozzászólás Aktív témák