Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz feel good #192 üzenetére

    :D

    8800gtxnél meg a több mem a membug későbbi felbukkanását is jelenti, a brutálisabb teljesítmény magas felbontásokon kívül. szvsz jelenleg még mindig az és az ultra a csúcsok csúcsa (ha 60ezrem lett volna vidkarira, GTXet vettem volna egy hete).

    a 8as szériánál az x600gt névből csináltak viccet, most az x800gtxből. najó nem vicc, ezt autóknál faceliftnek szokták nevezni. áttértek 60as gyártástechnológiára ahogy nézem, tehát picit olcsób lesz az előállítás, kevésbé kéne h melegedjen (mondjuk ez nem igaz, tehát lehet gyengébb a refhűtés és spórolhatunk 5centet darabonként), gyorsabb lett egy OC mértékében, 10%al merevebb lett és mostmár van hozzá szürke díszcsík és robot is;>

    a Crysis dx10et meg nem ártana finomhangolni. mondjuk szép meg jó játék, de azért annyira nemszép meg nemjó, h csak amiatt vegyek drágán akármit, amin ugyanúgy kompromisszumokat kéne kötnöm a 30fpsért:) és nemis natív dx10es, szal a jövőre se következtetnék ebből.

    nvidia chipset?;> höhö, én is szeretem a kazán lapokat (azért a p5kt lenyomni ebben már valamit jelent:D ), meg ha lyukas az fsb... ja nem:)

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz rudi #219 üzenetére

    már miért lenne nv fan?;> ez kb teljesen így történt. annyi kiegészítéssel, hogy a 8as csúcskategória kb földbedöngölte az addigiakat, és tavaly a gts320 volt az ár/érték kategória királya, 65ezres belépő áron... najó, talán a 2600pro vagy xt képes volt ebben vele tartani a lépést, de azok már bőven más kategóriában játszottak. köztük meg a lyuk, amit vagy a túlárazott 8600gts, vagy az életciklus vége felé közeledő 1950pro hivatott volna betölteni. nomeg az egekbe húzható 8600asok, bár a szemét egekbe clockolva is szemét marad;>

    én azért örülök, hogy így alakult. emlékezzünk csak vissza, mikor volt utoljára ~40ezerért olyan kártya, ami az átlagos monitorok natív felbontását simításokkal lazán vitte, és fölötte is volt elég ereje (Crysist hagyjuk vhban, azt egyedül trislire optimalizálták, azon belül is 1920x1200ra;>)? mert én nem emlékszem ilyenre:)

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák