Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterman

    csendes tag

    válasz Silenzio #1010 üzenetére

    Az alaplapom PCI Expresses. A mostani grafom is az. Csak nagyon rosszul választottam anno 2005 júniusában. Habár akkoriban még megfelelt GF6200TC256Mb 64bit. Majdnem minden 128MB-os kártya nagyobb teljesitményű. Mondjuk akkor a DOOM-ot próbáltam és majdnem mindent maxra raktam és simán ment minden, viszont a STALKER már rendesen lelombozott... :-). ELDER SCROLLS: Oblivion is ment simán de csak minimuon minden. Nem volt élvezhető a játék. Azt a gyönyörű, mindent elsöprő grafikát sajnos még sosem láthattam. SZerintem a processzorom is elegendő egyelőre. 3000+ ha jól emlékszem 1,81MHz-en ketyeg. Jó jó persze a 8800GT-ből nem tudja kihozni a maximumot, de a nagyobb processzorok egyelőre nincsenek megfelelően kihasználva. A fejlődés túlságosan is előrehaladott. Világos hogy egy Dual Core proci jobban bevállna. Nyárig biztosan nem cserélem le a mostani gépemet. Egyedül a graf.kártyát illene már lecserélnem. Meg venni még egy kis RAM-ot. MErt az 1GB 400Mhz-es ramom már csak a vitrinben mutat jól.
    A 8600-as sorozatot nagyon rossz vételnek tartom. Mindegyikük csupán 128 bites. És az eddig látott tesztek alapján nem sokat érnek. Ne vegyek már csak azért ilyen kártyát, mert sokkal olcsóbb. A 8800GT totálisan felspanolt és sztem nagyon szépen fog az ketyegni a mostani konfiguráción is. Mondjuk, hogy most előjöjjek egy nagyon extrém példával leteszteltem a jelenlegi konfigurációt a Crysis-ra, az nzone-on és minimumon csak a graf kártya nem tetszett neki. Azt hiszem a többi gém pedig eltörpül emellett. Procit és alaplapot csak nyáron készülök cserélni.
    Szvl akkor azt mondod az MSI az gyengébb? Na ezt még átrágom a decemberi fizuig...
    Különben köszke mindenkiek! :R

    Allways look on the bright side of life!

Új hozzászólás Aktív témák