Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz Abu85 #26 üzenetére

    A CAS elég artifactos és elvileg nem is lehet ki/bekapcsolni AMD-n, nV-n meg ezek szerint "csak" bug, hogy nincs de jobb is, hogy nincs mivel csak rontja a képet. Ez, hogy a TAA tipikus a mai játékokba szerintem siralmas és szánalmas, hogy nincs on-off opció sok játékba vagy ahol van ott olyan, hogy kikapcsolhatod de akkor nincs HBAO mint pl a Watch Dogs Legion-be. Megy itt a parasztvakitás, hogy hűha 4K 60fps fiszemfaszom azt olyan mosott fos a grafika, hogy elhányom magam így 2020 után. Azt mások meg még leszólják a DLSS2.0-át mikor kb annyi se a romlás mint mikor TAA van a játékon de persze fogadok, hogy minden játékot TAA-val játszik de a DLSS az fos mert elmos mindent :DDD
    DOOM Eternal-ba konzol paranccsal kikapcsoltam a TAA-at és wáo látszik hogy milyen gyönyörű,szép nagy felbontásúak a textúrák csakhogy a reflekciók átmennek kis pöttyözödésekbe ergo a TAA egy denoiser a reflekciókra kb mert ha van TAA akkor "rendes" a reflekció de TAA nélkül csak artifactos pöttyözödések. Nekem ez kvára nem jön be. Sokkal de sokkal szebb a kép, textúra TAA nélkül. Oldják már meg azokat a kva reflekciókat ott az RT vagy az se megy TAA nélkül vagy "helyi" TAA megoldást nem lehetne valahogy?

    Nah de a lényeg, hogy lehetne csinálni egy átfogó tesztet ingame képekkel, videóval, hogy vajon tényleg mennyire romlik a textúra egy 3070/3080-anon vs 6800/6800XT mivel ugyebár nincs elég vram, 1440p és 4K minden max. :U De úgy érzem ezt senki se fogja megcsinálni, nálam meg már nincs 6800XT nah meg egy forintot nem ér számomra ez a játék de a tesztelésre lehet beszerezném csak adjatok egy 6800XT-t ;]

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák