Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz opr #29322 üzenetére

    Na látod... :)
    Itt ugye mondjuk teszem azt az 1GB-os HDD teszteletlenül 100ft ha rkok rá rendszert (1 óra is lehet) vagy scandiskelem, akkor ér hibátlanul is mondjuk 300ft-ot. 200ftért dolgoztam egy órát. És nem egy van, hanem több. Mivel anno eredetileg dekor célra ingyen/beszámítva stb (tehát pénzt nem adtam értük) jöttek, nem volt szempont a hibátlan működés.
    Ami meg jó volt, az külön volt téve. Megjegyzem azokból is a nagyobbakat vitték főleg, a kicsiknél már egyet fizet, kettőt vihet akciót voltam kénytelen játszani. De így is volt ami ment a kukába.
    Alaplapokat pláne nem érte meg tesztelni, egy hibátlan Pentium II-es alaplap, ott, akkor, abban a közösségben (a mi kis falunkról beszélek) 500ft-ot nem ért volna meg, és azért mire ott összeszerelem, oprendszert kap, lefut pár teszt progi... bőven nem egy óra. A biosig tesztelt meg mint tudjuk annyit jelent, hogy elindult, de simán lehet bármi baja.
    Annyit meg pláne nem ért az egész, hogy még a neten is nekiálljak hirdetgetni, meg fotózgatni stb.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák