Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz bambano #16761 üzenetére

    lehet, hogy te a "mi kis falunk"ba jössz a szüleidhez? :)
    Mert tudom, hogy a közelben van a működési területed :) (Sőt, egy időben azt hittem ismerek személyesen is, mostanra sejtem, hogy nem így van ez, kivéve ha a fiad is itt fórumozik. )

    Igen, sokan sok helyen csinálják. Béla haverom is aggódott először, hogy az oldtimer merci itthagyható-e éjszakára? mondtam neki, hogy lezárva tuti semmi nem fog hiányozni belőle, és sosem volt baja a kocsinak.
    Volt, hogy akkor menő (P4 korszak) számítógép volt az első ülésen, a kutya nem bántotta (persze autó lezárva).

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

  • qnadam

    veterán

    válasz bambano #16761 üzenetére

    igyekszem én is csak kifelé venni dolgokat a kocsiból a célállomáson, bár pár apróság (lámpa- meg kameraállvány, lámpák, hosszabbítók, ilyesmi) lakik hátul, de olyan nincs, hogy pl laptop marad az autóban nélkülem. olyan meg főleg nincs, hogy megérkezek valahova, bedobom hátra a táskámat, majd távozok :)

    vs

    filmes hangmérnöktől kunyeráltam kölcsön egy mikroportot. az egy külön sztori, hogy 3-4 rentalt végighívtam, és egyiknek sem volt szabad eszköze, az arizonánál (ilyen kis garázscég, komplett kertévés valóságsók meg mindenféle műsorok beszállítója) közölték, hogy nemhogy nem tudnak adni semmit, konkrétan mínuszban vannak, mert két mikroportot kellene visszakapniuk hirtelen, hogy másnap oda tudják adni a következő bérlőnek. szóval elmentem a lakótelepre ahol lakik, ő lejött a parkolóhoz, kinyitotta a hátul lesötétített egyterűjét, és elkezdte feltúrni a kisebbik cuccot, ami legalább öt-hat sennseiser g3 páros valami jobb mikrofonnal (úgy 200-250e/szett), de közben láttam, hogy ott a kiskocsira szerelt nagyobbik technika is talán 8 lectrosonics porttal (nem akarok hülyeséget mondani, de az nem nagyon sokkal van milla alatt /szett), plusz sound devices keverő és rögzítő (szintén sokszázezres nagységrend), antennarendszer, miegyéb...
    aztán kikereste a nekem szántat, gyorsan ki is próbálta, ideadta, becsukta az autót, és felment a lakásába. laza.

    istálló? gazemberség? hupákolás?

  • opr

    veterán

    válasz bambano #16761 üzenetére

    Azért ez már kicsit a ló túloldala, nem? :DDD
    Vagy volt valami nagyon negatív tapasztalat, ami miatt rászoktál?
    Azzal a résszel, hogy üres utastér amúgy abszolút egyetértek, ezt én is így szoktam, alapszabály, hogy semmit nem hagyunk a kocsiban, mert el is viszik, meg még (jobb esetben) az ablak cseréjét is fizethetem.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák