Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koby11h

    aktív tag

    válasz hcl #23931 üzenetére

    :K Pontosan.
    Nekem a Datasette minden kazettát be tudott olvasni. Én azon fejet nem állítottam a kb. 5 év alatt amíg meg volt. Pedig voltunk vagy heten, akik egymást között, meg haveroktól, Pestről... minden létező helyről hordtuk haza a kazettákat.
    Az első floppy lemezem egy citromsárga Parrot volt, kb. 1986-ban, 360K, SS/SD, évekig tudtam használni, de már csak PC-n.
    Utána meg lett egy 286-osom és már egyáltalán nem érdekelt a kazettás biznic...
    Nagy királyság volt, amikor az első 1.2 MB floppy-t vettem, és mindent felmásoltam rá a sok 360-as/720-asról. Egy floppy, bootolt, NC, Fortran, Pascal, dBase, kedit... minden rajta volt, ami kelletett.
    Aztán amikor az első CD-met kiírattam kb. 1995 körül, akkor az összes floppy lemezemet (kb. 150 darab) teleraktam játékkal és mindet eladtam...
    Most évek óta nincs optikai meghajtó sem a gépemben, de van két dokkolóm és 2 külső hdd-m. Pedig azt hittem mostanra mindent 50/100 GB-os BD lemezeken fogok tárolni...

    "C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

Új hozzászólás Aktív témák