Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cairojack

    aktív tag

    válasz calocsay #123 üzenetére

    Én pedig a következő oknál fogva nem értek egyet veled. Az általad említett tabelteknél azért nem baj, hogy nem X86 kompatibilisek, mert ők voltak az úttörők, és mert nem Windows-ok.

    Ott az Ipad, ott a Nexus, meg egy csomó másik Droidos cucc. Már mindenkinek van. És jók. Kvajók. És évek óta használják őket az emberek. Mi az az egyetlen egy dolog, ami hiányzik belőle? Mi az, amivel rá lehetne venni a tömegeket, hogy lecseréljék a mostani tabjukat, és migráljanak?

    Az, hogy "pajti ezen aztán MINDEN megy!!!" Az is ami Ipaden/droidon nem. Ja hogy photoshop kell?? Dugd rá a tabid egy monitorra, BT-s egeret, billcsit neki és uccu.
    Ja, hogy jó lenne tolni egy Command and Conquert? Mi akadálya? Ja, hogy teljes értékű office kell? Hajrá.
    Ja hogy te kormánnyal akarsz autós játékot játszani? Ok
    Ja, hogy te egy laptopot akarsz tablet méretben? - Tessék.

    Na már most. Ha ez nincs, akkor minek cserélje le az emberke a mostani tabletjét egy lényegesen drágábbra, ami nem hogy többet nem tud a mostani gépénél, de még szarabbul is használható. Nincs rá érv, én nem tudok, de ha te igen, akkor súgd meg nekem.

    Egyetlen egy módon lenne esélye az RT-nek. Ha kínai droidos tablet áron adnák. Mondom miért.
    Az látszik, hogy a 250k+-os tabletekre világszinten marginális az igény.
    Tehát sztem nagyon hamar ott leszünk, hogy Core procis tabletek lesznek 200k környékén.

    Az Asus vivo tab Smart után tudjuk, hogy 150-ba lehet Atomos, Win-es tabletet csinálni, és ezt az árat lehet még lejjebb nyomni.
    Szvsz. elég hamar lesznek teljes értékű Atomos tabletek 120-130k környékén. Akkor az RT-nek mi marad?
    A 60-100 rugó közötti aktegória azoknak, akiknek tényleg nem kell az X86-os kompatibilitás.

    Tehát én úgy látom, hogy az RT-vel pont azt előnyét dobta el, amivel maga felé húzhatná az embereket. Az X86-os kompatibilitást, mert ez az, amit még senki nem tud.
    Minden mást tud az Ipad/Droidos tabok, és ezekről nincs értelme RT-re váltani, mert semmivel sem tud többet, cserébe jóval drágább, és ergonomiailag jóval nehezebb használni.

    Ha valaki tud értelmes érvet az RT mellett, egy Ipaddel, egy Nexussal vagy egy 150k-s Bay Trail-es, teljes értékű Win-el ellátott tablettel szemben (a már említett hiperalacson árat leszámítva), ossza meg velem.

    Tényleg kíváncsi vagyok rá.

    4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

Új hozzászólás Aktív témák