Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Masooo

    aktív tag

    válasz Sas238 #332 üzenetére

    A fogalmazásodra adok egy kettest. Leülhetsz :P , jó legyen 3 alá. Igazából nem is a fogalmazásod a fővgond, általánosítod, hogy tök szar és fejlesztési öngól mert nincs benne két olyan megoldás ami nélkül simán lehet élni sokaknak.

    Az oldalsó olvasó használhatatlan. Értem. Neked. Azaz saját szemszög, saját vélemény. Az, hogy mennyire használható, a telefon tárolási módjának, használati szokásoknak a kérdése. A te felhasználási módodnak nem megfelelő. Ettől, még használható. Valszeg millióknak mert pl a sonynak is van ilyen és az sem rossz, messze nem használhatatlan.
    Jack. Ez komoly viták forrása. Mindkettő oldal véleménye érthető, értem, hogy egy régi tech és sokan megszokták, szerették és használhatónak tartják, sok dolog van még otthon amin van, sok füles van hozzá aktív használatban és gyártanak is ilyesmit még. Értem. Átalakító. Nem tudom, hogy egy átalakító mit ront a minőségen ebben az esetben, de biztosan vannak olyanok amik jó minőséget tudnak, csak esetleg költségesebbek. Mennyire? 5-8000? 220.000 teló mellé nem fér oda? Előfordulhat, hogy mivel minusz egy port, minusz némi hely, picit nagyobb akku befér. Az meg jó?
    Akkor ez patt.

    Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

Új hozzászólás Aktív témák