Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patice

    nagyúr

    válasz Male #71 üzenetére

    SCART --> D-SUB kábel:

    Kb. fél éve Én már találtam ilyen kábelt olyan 4500-5000 között volt az ára. Én egy UPC-s settop-box-ot akartam a monitoromra kötni, mert van két bemenete (D-Sub, DVI) és akkor még nem volt külön TV-m. Ezzel a megoldással, helyettesíthető a TV tuneres monitor, mert UPC (meg szerintem a többi szolgáltató is) ráerőlteti az emberre a dobozkáját úgyis. (Abban meg van digitális tuner.)

    A végeredmény az lett, hogy nem történt semmi az összekötéskor. A monitor próbálta keresni a jelet, de nem találta --> kikapcsolt egy idő után.

    Male: Ahogy mondtad az 50i jellel a monitor nem tudott mit kezdeni, úgyhogy másnap szépen visszavittem a kábelt és visszakértem az árát. :))

    A mai TV-ken viszont sok esetben van analóg D-Sub bemenet, azoknak jó választás lehet a kábel, mert azok már tudják kezelni ezt a jelet, és ennyiért megéri a kábel.
    Főleg, ha az embernek megvan még a jó kis kazettás videó, vagy beltéri műholdas vevő, meg hasonló analóg jelű cucc.

    Hogy a másik irányban gondolkodva, működik-e a dolog azt nem tudom. Mostanában a legtöbb videókártyán van S-Video, vagy RGB kimenet TV-hez, vagy HDMI.
    Régebbi kártyával rendelkezőknek viszont bejövős lehet, amin pölö csak egy D-Sub és egy DVI kimenet van.

    Befejeztem :B
    Szép napot!

    Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

Új hozzászólás Aktív témák