Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Воланд

    titán

    válasz Sirandrish #1841 üzenetére

    igen, pont errol beszelek, hogy ez nem kovetheto. foleg utolag nem az.

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

  • dobragab

    addikt

    válasz Sirandrish #1841 üzenetére

    Ez így csak annak követhető, akinek épp válaszoltál. Ha épp nem tudom, hogy akinek válaszoltál, az mit írt, vért izzadok, mire visszakeresem az illetőnek azt a hozzászólását, amire te épp válaszoltál.

    Sirandrish

    Ez így nehezen követhető.

    (#1841) Sirandrish

    Így aki nem tudja, mit írtál pontosan, tudja, hol keresse azt, amire épp válaszolok. Részemről még erőfeszítésbe sem kerül, egy darab Ctrl + C, + V kell hozzá összesen.

    (#1841) Sirandrish

    Ha túl messzire kéne visszagörgetni, vagy már az előző oldalon van a hivatkozott hsz, még könnyebb a visszakeresés.

    Sőt, ha ez a funkció tényleg elkészül, és ahogy nézem, ígéretet kaptunk rá, akkor duplán kiszúrsz velünk, ha egy hsz-ben több embernek válaszolsz, mert ez a funkció azt a hsz-t nem fogja mindenhova odatenni.

    Lehetne annyival okosítani ezt a funkciót, hogy azokat a hsz-eket is kilistázza, ami linket tartalmaz az #1397-re, de ez szerintem is baromira erőforrás-igényes lenne, a linkelés pedig nekünk fáradságos egyetlen másoláshoz képest. Akkor már sokkal jobb, ha leszoktatnak minket arról, hogy egy hsz-ben több hsz-re válaszoljunk.

    Én mostanában (még a prémium funkciók előtt) leszoktam arról, hogy egy hsz-ben több ON hsz-t válaszolok meg, mert ha valaki az én válaszomra válaszol, akkor nem mindig egyértelmű, melyik részére. OFF-ból természetesen inkább minél kevesebbet gyártok, ott inkább összeszerkesztem.

    Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

Aktív témák