Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz f4lcon #451 üzenetére

    Mondjuk én sem rajongok az agymotorért, de azért a Bionx elég jó cucc. :)

    Örni: Bejáráshoz, 10km távolságra egy kb bármilyen, normál műszaki állapotú kerékpár jó. :)
    Tehát ha ebből indulunk ki, akkor nem kell sokat költeni.
    Nem pontosan értem, hogy milyen nem magyar ember pénztárcájához mért árakról beszélsz, mert amiket ajánlottam azok nem sokkal drágább megoldások mint amit néztél a dekában. Biztos ismerős a számítástechnika világából is, hogy néha érdemes egy kicsivel megtoldani a keretet, mert egy sokkal jobb gépet tudsz építeni. Kb itt is ez a helyzet. Ezért ajánlottam. A 24V-os dekás pedelecket megvenni kb semmi értelme, pénzkidobás kategória.
    Használtat is ajánlottam. :) De azért azt hozzáteszem, hogy a használt gépekhez érteni is kell, különben pórul lehet járni.

    Visszatérve az árra, szerintem mindenkinek arra van pénz amire szeretné. Azt megértem, hogy milliós kerékpárokra kevés ember tudja összerakni a pénzt, magyar fizetésből, de 250-300 at össze lehet szedni. Nézz be az iphone topikokba, hány ezer hsz gyűlik össze, rengetegen kiadnak 250-300k-t egy szaros telefonért is, Magyarországon. Vagy azt is meg lehet nézni hány ember vesz 100-200 ezres VGA kártyát és sorolhatnám. Mindenkinek van egy fontossági sorrendje, az alapján vásárol.

Új hozzászólás Aktív témák