Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz Abu85 #29 üzenetére

    Hát igazából annyira nem foglalkoztatott sosem ennyire a technokai háttér, szóval biztos igazad van.
    De abban is biztos vagyok, hogy a fejlesztők, a sony valamint a microsoft is megtesz mindent annak érdekében, hogy szemkápráztató eredményt kapjunk. Nekem az a grafika bőven elég lesz amit ezek a nextgenek tudnak, pláne, hogy itt is évről-érve javul a grafika, lásd mondjuk uncharted 1 -> 2.

    Amit én mint mezei játékos szeretnék látni, az az, hogy végre PC-sedjen legyen kicsit ez a platform is. Jó lenne, ha lehetne egeret és billt is hozzácsatlakoztatni. És hát ez el is terjedne. Xbox360-ra láttam már megoldásokat erre, és billt is láttam már PS3-hoz, egeret még nem nagyon.

    Ha viszont kapnánk végre egy fullos, hivatalos egér és billtámogatást, akkor még lehet azok is váltanának konzolra, akik eddig nem tették. Pl. lehetne rá kiadni, teljes értékű stratégiai és menedzseri játékokat. És hát FPS-t és akciójátékokat is mennyivel jobb lenne játszani... Mindenki nyerne vele. Kivéve a PC-s üzletág...

    Nah mindegy, majd meglátjuk. :)

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Új hozzászólás Aktív témák