Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dabadab

    titán

    válasz Egon #175 üzenetére

    Amit idéztél, az a lombikbébi eljárás, ami egy valóban bonyolult, macerás és kockázatos eljárás, amire akkor van szükség, ha az anya valami szervi okból nem tud teherbe esni.
    Apró gond, hogy baromira nem erről beszéltem.

    Ugyanis egy amúgy tök egészséges leszbikus nőnél erre a hajcihőre abszolút semmi szükség.

    Nem tudom, hogy jártál-e bárhol, ahol mondjuk sertéseket vagy marhákat tartanak, de az inszeminátor (a képzettség megszerzésének előfeltétele a befejezett nyolc általános, nem a genetikusi diploma) baromira nem ezt csinálja, simán begyűjti a spermát a hímtől, aztán egy fecskendőszerűséggel bejuttatja a nősténybe, done.
    (Nem tudom, hogy mennyire kell leírnom, de a biztonság kedvéért legyen itt: nyilvánvalóan ez a technika működik embereknél is, viszont szintén nyilvánvalóan azért ezt senki sem úgy képzeli el, hogy megjelenik Józsi bá', az inszeminátor micisapkában meg gumicsizmában, hanem tiszteletben tartva az érintettek emberi méltóságát (oké, ezt le kell írnom, mert amúgy ez időnként főorvosoknak sem szokott eszébe jutni)).

    Azt meg nem tudom, hogy Gargouille mit szól ahhoz, hogy levadliberálisoztad, mert hát ő hozta fel ezt a konkrét témát.

    [ Szerkesztve ]

    DRM is theft

Új hozzászólás Aktív témák