Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz Gargouille #158 üzenetére

    Nem jobb emberek a melegek általában, viszont, ha gyereket szeretnének nevelni, szeretetet adni és kapni, több áldozatra is képesek lehetnek közülük egyesek akár kényszerűségből.
    Ráadásul vedd figyelembe, hogy nekik eleve nem lehet valódi közös gyermekük így akik közülük szeretnének tényleg, ott erősebb a vágy. Hetero párok gyakran későn és kényszerűségből fogadnak örökbe gyereket. Mi elég korán eldöntöttük, így 29 éves a fiam. Akik minden mást kipróbáltak előtte mesterségesen az ismeretségi körünkből, (nálunk picit idősebbek) még csak 17 év körüli a lányuk...

    A Föld, mint élettér és az emberiség mint faj, a mai "létszám" ezredrészével sincs kihalásra ítélve. Szerintem persze. Az 'elöregedjen és kihaljon" az messzebb van, mint a mesterséges ember...
    A nyugdíjrendszer önzősége miatt kell a sok gyerek. Nekem viszont a mai rendszer mellett is gyengék például az esélyeim, sok országban meg eleve nincs is nyugdíj mindenkinek.

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Új hozzászólás Aktív témák