Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz Ł-IceRocK-Ł #7 üzenetére

    Mert van aki Club 3D-t szeretne, nem Powecolor-t (csak példaként, bármely gyártó nevét be lehet helyettesíteni, lásd Peugeot Partner - Citroen Berlingo, ugye PSA konszern). Lényegében nulla befektetéssel esetlegesen 10 új vevőt szerzel. De ez csak az én elméletem. De az alacsonyabb "gyártási" és "fejlesztési" költségek sem elhanyagolhatóak, mondjuk ezt elsődlegesen az autós példára értem.

    Hűtőgépgyárban volt olyan nap, hogy az 500 legyártott hűtőből 200 Samsung lett, 200 Zanussi, a maradék 100 pedig Electrolux, pedig ugyanazon a soron, ugyanazon munkások kezei között születtek. Természetesen nem egyforma hűtőkről volt szó, de a szerelő sor ugyanaz volt, tehát a szerelés minősége is hasonló lett. :D

    Egyszerűen van aki azért veszi meg az egyiket és nem a másikat, mert más rajta a név, vagy mert apróságokban más a körítés (több üveg polc, kevesebb rács, vagy kevesebb üvegpolc, de plusz egy év garancia. Stb. stb.

    [ Szerkesztve ]

  • imibogyo

    veterán

    válasz oliba #29 üzenetére

    Tegnap előtt váltottam ASUS 670 DC2-ről, egy 7970 DC2-re és semmi bajom a driverekkel. Tény, hogy én csak egy monitoron dolgozom és játszom, de a melóhelyen dupla monitorom van és egy 57xx kártya, ott sincs problémám, pedig linuxon is dolgozom, ahol köztudottan jobbak-stabilabbak az NV driverek.

    17 darab ATI-AMD kártyám volt már és 12 Nvidia. Mind a két oldalon találkoztam kb. ugyanannyi anomáliával, egyikre sem merném azt mondani, hogy ez, vagy az a jobb driverek terén, hardveresen detto.

    Én emlékszem olyan időszakra a GTX 460-ammal, amikor szinte minden játékhoz másik drivert kellett raknom, hogy normálisan menjenek ne jelenjenek meg artifact-ok (persze ez megoldódott egy idő után, de akkor is), és emlékszem amikor kijött a 6870 és az első őt támogató driver úgy hazavágta a rendszeremet, hogy húzhattam újra az egészet.

    És az általad burkoltan agyon dicsért NV-ről meg csak annyit, hogy majd egy éven át szenvedtem egy GTX 570-el, mert állandóan kidobott az asztalra, már garanciáztattam is, mert mindenki azt mondta, hogy ez pedig hardveres hiba, meg tuning okozza holott nem is tuningoltam és gyári tuning sem volt a kártyán, erre csodák csodájára egyszer csak jött egy driver NV-től, amitől szinte tökéletes lett a kártya és a gépem összhangja, onnantól szinte sohasem dobott ki, kivéve amikor én mókoltam valamit rosszul.

    Szóval kár általánosítani. Mind a két oldalon ki lehet fogni nagyon jót és nagyon rosszat, te most épp a rosszat fogtad ki. Ennyi. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák