Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anaqer

    veterán

    válasz antikomcsi #161 üzenetére

    Én saját magamra vagyok mérges, mert amikor megvehettem volna, akkor vártam, hogy majd az AM4-el együtt, most meg nézek, mint Rozi a moziban.

    Én akkor meg most arra fogom verni :DDD, hogy tök jól megleszek pár évig Ryzen* (és főleg a kötelező Win10) meg sok gyors RAM nélkül... amivel játszom itthon, ahhoz bőven elég a 8GB is. (Max. vadászok majd egy levetett i7-et Lightroom-hoz, de az sem égetően sürgős, meg hát elég drága volt mindig is, tehát nincsenek ilyesfajta meglepetések.)

    A melós gépbe se kell túl sok RAM, mert főleg puttyolunk. (A szerverbe meg úgyis annyit raknak, amennyi kell - kiszámlázzuk az ügyfélnek, aztán csók.)

    Szóval félreértés ne essék - nem azért veszem ennyire könnyedén, mert szarom a pénzt. Egyszerűen csak ez most betárazás nélkül se érint igazán. (Akit igen, attól meg bocs - pech...)

    *Mondjuk az AMD-nek ez sajnos tényleg nem jött jól. Végre kidobnak valami tényleg ütőképes és igéretes cuccot, erre a DDR4 piac behány, mint a huzat - ergo mindenki kétszer meg fogja gondolni, hogy vegyen-e új gépet.

    And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

Új hozzászólás Aktív témák