Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz vadkörte #21 üzenetére

    Egyrészt tökre megértem, nekem is van egy kisfiam, és nem akarnék agyvérzést kapni. Másrészt, sajnos megint azoknak lett igaza, akik azt mondják ha nem tetszik valami***, el lehet költözni. Pedig marhára nem így kéne lennie.

    *** dohányzó szomszéd, kocsma kisbolt a ház aljában, parkolóvá alakított zöldterületek, az ablakomtól három méterre épülő lakópark, végtelen átmenő forgalom, bulinegyed, lépcsőházban mulatóst bömböltető kiccsalád, stb.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • Realradical

    őstag

    válasz vadkörte #21 üzenetére

    Az a baj, hogy, ha felkapod a vizet és ne adj isten előadod az "I know kung-fu-t", levered mindet, annyit kapsz értük is, mint egy rendes emberért. Mo.-on véleményem szerint nincs megoldás.

    Ilyenkor mindig a szerencsétlen kisöreg jut eszembe aki áramot vezett a kertjén belül lévő kerítésbe. [link]
    Az már nem sok helyen került be a hírekbe, hogy a családnak el kellett hagynia az otthonát, mert kiterrorizálták őket a "helyiek". (pár éve láttam egy riportot róla)
    Az amcsiknál ez a rendszer jobban működik. Engem tuti nem lőnének le birtokháborítás miatt, mert nem háborgatok senkit.

    Esetleg abban az esetben, ha van rokonod a királyi családban, vagy ismersz egy jó gázszerelőt talán leküldenek egy memót a rendőrökhöz, hogy "te itt már csinálni is kéne valamit". Amúgy megette a fene.

    [ Szerkesztve ]

    Things that try to look like things often do look more like things than things

Új hozzászólás Aktív témák