Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hombre[EU]

    veterán

    Engem nagyon érdekel a game és nem CSAK Kojima (és csapata) miatt,hanem azért,mert érzem,hogy valami "más" lesz. Semmit sem tudunk róla csak annyit,hogy a Decima motor még mindig mūködik és szebb,mint valaha. A történethez csak annyit,hogy: "He was trying to tell me the full plot of the game, and it's so elaborate that, I mean, I got lost but I really wanted to learn more. It's a big honour to be there," he told (Mikkelsen) Így vagyunk a MetalGear sorozattal is. Próbálta már valaki elmesélni másnak? :)
    A játék mūfajáról Kojima pedig csak annyit mondott: "For example, when I made Metal Gear, it was an action game but it was different because the main thing was about hiding. People eventually ended up calling that 'stealth action'. In this game the player will be controlling Norman but by playing it they will find something different, something that won't fit in established terms."
    Én nagyon kiváncsi vagyok mi fog kisülni belōle és saját magam akarom megtapasztalni, itt nem fognak érdekelni az értékelések

    [ Szerkesztve ]

    Life, Uh, Finds A Way

Új hozzászólás Aktív témák