Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz #38075904 #55788 üzenetére

    spórolás akkor van ebből, mikor eltelik az a bizonyos idő, akkor el lehet mondani húúú spóroltam 8e-t, de ha az állítólagos gar ideje alatt megdöglik és lukra fut a gariztatás, akkor húúúú buktam 20e-t ((( :
    ehhez igazából semmilyen tapasztalat nem kell, tiszta matek
    az ilyen meglepik miatt nagyon ritkán vettem postán gépet, notebookot, és mindig megbízható eladótól, nem is volt gond, és már nem véletlen nem postázok, többek közt ezért sem, pl notebook karcolásokról érdemi képet csinálni az nem mókás ( : meg simán lehet benézek valamit, ha helyszínen kiderül ahol átnézi a vevő akkor azt mondom -x ezer ft és elnézést mert nem vettem észre, postán megkapja a delikvens már azt csinál vele amit akar és azt talál ki rá amit akar, ha valamit bemondtak én elhittem, h hány volt belőle valósan az én figyelmetlenségem az egy másik történet, demá' nincs posta, notebookot így akarta vinni most egy srác, de okosan csinálta, nagyjából elmondtam neki mért nincs, nekem már nem ér annyit, ha a nagy faluban nem tudok eladni valamit személyesen, akkor rohaggyon' rám ( : régen szerettem üzletelni, már csak nyűg, ez a nagy helyzet :)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák