Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    Egy saját érdeklődést, nevezzük így osztanék meg...
    A lényeg, hogy az egyik hölgyismerősnek elcsórták a "ájfon ötösét", sajnos pénze nem sok van cserére, de írtam neki, hogy itt az aprón találtam egy makulátlant és helyben megtudom venni és elvinni neki Pestre.
    A lánynak van pay pal-on 45 ezer forintja, kp-ben meg 43 ezret tudott összeszedni, de úgy voltam vele, ha nem enged a hirdető majd én kipótolom neki. Mert tényleg jó haver.

    Ami aztán így alakult.

    iphone 5s csere is
    Ár: 49 990 Ft
    makulátlan full dobozos független

    -------------------

    én:

    Szia!
    Pay pal-on lehet fizetni?
    Mi a legalja?
    Pécsi vagyok...
    Üdv

    ------

    Ő:

    szia
    hátha pécsi vagy akkor miért nem kp?? nekem nincs ilyenem...magammal nem alkudozom...... mond az ajánlatod....

    --------

    én:

    Szia!
    Én csak közvetítő vagyok. Egy lány ismerős érdeklődik a telefon után, mert mondtam neki, hogy itt van egy makulátlan eladó.
    Pay pal-on van 45 ezer forintja, viszont kp-ban 43-at tud összekaparni, azt is kölcsönökből. Volt már ilyen telefonja, de sajnos ellopták neki.
    Tehát 43 ezerre mit mondasz? :)
    Előre is kösz a választ.

    -------------

    Ő:

    szia
    45 ezerért se adnám nem ám 43ért ;) ennyiért sehol nem kapsz függetlent nem ám makulátlan függetlent....
    kp 52ezer a legvége de ugy néz ki van rá egy csere ajánlatom amivel jobban járok.

    ----------

    Végül én:

    (Cifrábbat akartam írni ugyan, de elég volt a kedves hirdetőből, hogy feleslegesen rabolta az időm, ezért gyorsan lezártam...)

    50-ért van kint, azt írod tegyek ajánlatod, erre 52 lesz?
    xd :DDD
    Szép napot.

    --------------

    Tegnap vettem egy független SE-t a lánynak 80 ezerért patika állapotban még 6 hó garanciával, és csak a 43 ezret kértem el, ma amikor odaadtam neki, elsírta magát örömében. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák