Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PPatrik

    aktív tag

    válasz Cyberpunk #9 üzenetére

    Hát nem tudom. :D Én picit félnék 34/28-al neki indulni. :B
    Nameg a hátizsák. Én azt csináltam, hogy egy harmadik kulacs tartót felraktam az alsó cső aljára (ilyennel), és beleraktam egy 'szerszámos' kulacsot (Elite SuperByasi). Egy fél méteres heveder meg fogja, hogy nehogy elrepüljön, mert a régi rozogább kulacstartómat raktam oda. Ebben benne van minden ami a bicó rendberakásához kellhet, igaz pót belső nincs benne, de van benne olaj a láncra, ami sok napos turáknál jöhet jól. ( hátizsák és csomagtartó/utánfutó nélkül szeretnék több hétre egyedül elmenni világot látni.
    Ezen felül van egy kis felső csövön lévő táskám, amibe befér egy kis élelem + a telefonom. Energia zseléket igaz nem szoktam enni, mert ahhoz drágák, hogy azokon éljek és az ízükkel sem sikerült megbarátkoznom, bár tervezek más fajtákat is kipróbálni. Ezek után meg maradt a házilag kevert limonádé, cukorral és rizs sziruppal, aminek annyi a hibája, hogy elvileg csak gyorsan felszívódó cukrok vannak benne. Viszont így menetközben, ha picit érzem hogy jól jönne egy kis energia, akkor csak belekortyolok. :)
    És a többi cuccnak pedig ott van az aerobar és az üles. Mindkettő kipróbált hely és Decathlonos drybag-ekkel összesen kb 20-25 liternyi cuccot fel lehet aggatni. Bár hátulra tervezek valami direkt oda való relatíve nagy táskát venni, pl tőlük.

Új hozzászólás Aktív témák