Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Abu85 #58 üzenetére

    Én ezt mind tudom, mert már olvastam tőled.
    Ettől függetlenül:
    1. Várjuk meg míg kijönnek. Mondjuk nem is 1-2, hanem tömegével. Addig nincs semmi gond a 2 szállal.
    2. Ha pedig itt lesznek nézzük meg mit tudnak egy 4 magos APU-val. Ha elindulnak ugyan, de meg sem mozdulnak akkor megint kár volt vele foglalkozni.

    Ezek az új játékok tipikusan nem erre az ársávban lévő PC-kre jönnek. Ne aszerint tervezzünk már meg egy koca gamer gépet, hogy milyen 1 év múlva kijövő AAA-s címet tud majd futtatni. Éppúgy, ahogy irodai gépnél sem kell ECC-t keresgélni meg render-potenciált mérni.

    Én csak ennyit akartam megértetni az itteniekkel. És első körben épp az AMD fikázókkal.
    Hogy adott célra keressenek konfigot. Amire nem való az APU arra ne akarjanak venni/fikázni.

    Irodai, mindenes gépnek elég egy APU. De arra egy Pentium is magában.
    Koca játékra jobb egy olcsóbb Pentium+dvga.
    Nextgen játékra vagy ha el leszünk árasztva egyéb HSA progikkal akkor meg majd kell egy HSA-s Kaveri.
    Addig hc gamernek meg i5.

    Ezek a használható alternatívák. Nem optimális (mert a Kaveriben sokkal több potenciál van, mint amit használnak, mert hc game-re felesleges egy i5, csak a DX overheadje miatt kell nagyrészt, stb, stb...) de attól még ez a helyzet.

  • Jack@l

    veterán

    válasz Abu85 #110 üzenetére

    Biztos? [link]
    12. 13. és 39. dia

    [ Szerkesztve ]

    A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

Új hozzászólás Aktív témák