Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    dabadab: Szerintem a Himnusz szent dolog. Kultúrtájon is az kéne, hogy legyen. Olyasmi ez, mint a nemzeti lobogó bemocskolásának megítélése.
    Hogy tisztel(het)i valaki azt az országot, amelynek nemzeti ereklyéit semmibe veszi, trágár szavakkal illeti?

    Ahogy _az barátunk mondja, "...nevelni a szülőknek kell." Így van. A szülő felelőssége, hogy egy suhanc ne trágárkodjon a Himnusz éneklése közben. Ez minősíti bizony a szülőt is.

    _az: Nagyon nem mindegy, hogy van egy "véreskezű" tanár, vagy van egy falka kölök, akik nem tisztelnek se Istent, se embert.
    Ha gonosz a tanár, nem kell ürügyet adni az ütlegelésre. Egyébként is kiszűrik a tanárok maguk közül az oda nem illőt. Lényeg, az, hogy egy suhancnak nem kéne talán rugdalni egy tisztességben megőszült tanárt. Na persze egy ifjú tanárnőt sem, ugyebár.
    Véleményem, hogy bármilyen körülmények közt ne a gyerek legyen az, aki sajátos törvények alapján uralkodni akar. Vagy tán elég okos ahhoz, hogy felülbírálja tanárait?
    Erősebb lehet. És én pont ezért írtam meg azt, amely ekkora hozzászólás özönnel rendelkezik.
    Ereje az állatnak is van. Ezért találták ki a ketrecet.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák