Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz BloodRay #28 üzenetére

    Az addig OK hogy nem vertek, de volt visszatartó ereje annak hogy esetleg megtehetik. Meg annak hogy ha balhézol, otthon kapsz érte. Esetleg szobafogságot, stb. Nem hinném hogy manapság van ilyen.

    A fellépés meg - engem pl. a "kopasz vállalkozók" és egyebek "fellépése" sem érdekel, ha keménykednek. Főleg azért nem mert velem egyenjogú állampolgárok, viszont a rendőrrel nem állok le veszekedni mert abból bajom lehet.
    Viszont én már nem vagyok gyerek, és amíg az voltam, tiszteltem az idősebbeket (tanárok, szülők) mivel ők tudtak tenni olyat amivel jobb belátásra bírtak, nekem pedig nem volt lehetőségen arra hogy őket felülbíráljam. Ugyanígy, ha tizenévesek tudják hogy semmi következménye nincs annak hogy zavarják az órát, akkor nem fognak normálisan viselkedni.
    És ugyanúgy a tanár fellépése sem csak úgy lesz; a gyereknek tudnia kell hogy azért határozott a tanár, mert tud tenni valamit ha az akaratát érvényesíteni akarja.

    Összesen 1 kretén tanárom volt amúgy gimiben, de az meg olyan hülye volt hogy nem mert volna ütni. tekintélye sem volt, mert kopp hülye volt az elektronikához (azt tanított).

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák