Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz fasyrt #14 üzenetére

    Utolsó mondat aláírásgyanús, de nem teszem be, mert szerintem Tildy-nek kell... :D

    Rudi, a cikkhez gratula, kár, hogy nincs sulinet-szezon - sokára lesz még a jövő évi visszatérítés. Pontosan ilyen összeállítást szerettem volna a notebook-piacról látni már egy ideje, nem csalódtam bennetek. Egyébként az összes ajánlat igaz sulinet nélkül is, sőt, egy-egy akciós ajánlattal (van belőlük bőben mindig) 30-40000 forintot spórolhatnak is azok, akik nem akarják benne tartani a 60000 forintjukat jövő tavaszig. Megfontolandó sajnos a sulinet hasznossága, több értelmét látnám, ha az információtechnológia elterjedése érdekében bizonyos feltételekkel levennék az áfát a számítástechnikai eszközökről. Vagy legalábbis ha nem a 25, hanem a 12-es áfakulcsot használnák rájuk, vagy mennyi most az alacsonyabbik. Nagyobb motivációs tényező lenne, mint ez a sunyiság, nem is beszélve a szélessávú internet állami támogatásáról, amiért fejeket tudnék leszakítani... de ez más téma. A cikk jó, és kész, így tovább, fiúk!

    Saját házitesztet egyébként nem terveztek a különböző notebook-platformok között (PentiumM vs mP4 vs mobileAthlon vs mobileAthlon64)? Esetleg notebook-vga teszt? Kezdenek elterjedni a PCI-E-s noti-VGA-k...

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák