Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guest

    veterán

    Na! A Vodások tényleg dolgoznak, pedig hétvégére már lemondtam az egészről.Ha nem is 24 óra alatt, de 64 óra alatt van gprs-m.Még mindig jobb, mint az ígért öt nap.Tehát.Csatlakozás elsőre sikerült.A sebesség nekem ma 12 és 15 óra közt max.43300 bps volt, min pedig 183,de sokxor lement 0-ra is, ekkor általában a frissítés segített.Az oldalak szépen jövögetnek lefelé, a sebességérzés alig marad el a motorola V56 modememtől.Szerintem megérte a szenvedést a Vodával, mert ha műxik, akkor tényleg jó, főleg hogy non-stop.Persze vannak kisebb probémák,a soros port néha megpusztul. és akkor reset,kihúz-bedug, ill. a telefont is ki-be kell kapcsolni, ha megszakad a kapcs.Nekem Három óra alatt 2x fagyott meg az egész rendszer teljesen (XIV.ker,Zugló), ami szerintem nem rossz, pláne, hogy most még ingyenes, meg kísérleti fázisban van.
    Az R600-al csincs gond, ha működik a hálózat akkor rendesen teszi a dolgát, minden ok.Ugyan még mindig szemétnek tartom a viselkedését a Vf.-nak,de elismerem, hogy a cucc használható, és megérte.Ráadásul elvileg októberben még jobb lesz az egész (bár én nekik már nem hiszek el semmit),de a Matáv égcsak a látóhatáromon sincs :)))))
    P.S:A házunk tetejére még múlt évben felkerült egy mobil-rádió hullám továbbító torony.(Egy lakó sem tudott róla,egyszercsak ott volt.)Lehet hogy ez számít valamit./Persze nem az idő elötti agyrákra gondolok :)))))/
    Üdv:Lafontein a ''guest'' :)))

    prohardver vendég

Új hozzászólás Aktív témák