Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eeshtvaan

    tag

    válasz Mustaros #11 üzenetére

    Egyébként nekem is van egy konkrét ismerősöm, aki befürdött egy Acer laptoppal, és akkor ő is megfogadta, hogy soha többet.
    Nem kell nagy bátorság hozzá, hogy kijelentsem, minden márkánál bele lehet szaladni a késbe, és onnantól teljesen más lesz az adott személy véleménye.
    Az viszont objektív szemmel is nyilvánvaló, hogy önmagához képest sokat lépett előre az Acer, mind összeszerelési minőségben, mind anyagválasztásban, mind pedig szervizháttérben. Az én szempontomból jó példa a gamer kategória: anno az Alienware-t tekintettem referenciának (sajátom nem volt még, csak volt alkalmam használni), és mindenki legfeljebb utánuk jöhetett. Az Acer korábban meg sem fordult a fejemben, mint potenciális márka.
    Ha most kellene egy high-end laptopot vennem (800-1200k HUF, mondjuk), a Predator széria nálam simán versenyben lenne a döntésben, sőt. És azt mondom, hogy még egy 150k-s Swift 1 is odafér az elejére a saját szegmensének, nagyon kellemes kis masina.
    A Nitro VN7 430k-ért 2016-ban (Intel Core i7-6700HQ, 16 GB DDR4 HyperX RAM, 256 GB SSD, 1 TB HDD, nVidia GeForce 960M, 17" IPS panel) abszolút best buy volt, lassan 3 éve gyötröm CAD/CAM progikkal, dinamikai szimulációkkal, és egyéb nyalánkságokkal, és zokszó nélkül teszi a dolgát.

    "Az egyik kacsa az volt, hogy jól élünk... aztán tele lett az is."

Új hozzászólás Aktív témák