Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • exedoc

    senior tag

    A cikkben szereplő trükközés amiben erőltetten mutogatják, hogy mennyivel lesz jobb a fogyasztás a GCN4-ben, teljesen valószerűtlen. Nem tudom mi szükség ezekre.

    Nem akarom bántani az AMD-t, most is AMD VGA van a gépemben, de szerintem amit mostanában csinálnak, az nem más, mint a saját brandjük erőltetett marketingelése, ami általában rosszul sül el. Gondolom szeretnék tartani a lelket mind a befektőikben mind a vevőikben. Rendszerint jön egy AMD-s hír, hogy ők most éppen hol tartanak a nagyszerű fejlesztésükkel, ami mennyivel jobb természetesen, mint a konkurencia jelenlegi technológiája, de majd csak talán jövő nyáron ha megjelenik. Nem becsülöm le azt a 14nm-t, sem az újdonságokat amik a cikkben szerepelnek, biztosan nagyon szuper lesz. Sőt kívánom nekik, hogy ugorjanak talpra, de az utóbbi években ígértek már annyi mindent.. Nekem sokkal szimpatikusabbak lennének, ha elhagynák végre ezt az erőltetett, önfényező, sokszor túlzó marketing bullshit-et, amivel szerintem csak ártanak maguknak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák