Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daczy

    aktív tag

    válasz Sanyix #265 üzenetére

    "nincsenek ati által támogatott játékok... nincs pénzük rá... mutass egy mostanában kiadott játékot ati reklámmal induláskor. Nem fogsz mert csak nv-s van."

    kapásból a DiRT2, amiben az ATi-nak akkora belehatása van, hogy a játékba még Ati festés is került az autókhoz :U és azthiszem, a DiRT 2 óta nem nagyon jelent még meg játék, szóval szvsz elég újnak mondható :U

    szóval ha az általam linkelt játékok közül sok szerinted elavult motorokat használnak -és ezek nem a legrosszabb játékok- akkor megéreklődném, hogy mi használ olyan motort, ami a 4850hez való, elterjed, sokak által szeretett játék épül rá? :F

    a Call of Juarezről meg annyit, hogy ott is benne van az ATi keze, ha elolvasod a ph-s teszteket, mindbe írják is, hogy ATi kártyákat szereti. Szerintem nem véletlen....

    a dx10 ről és a társairól meg annyíit, hogy az egész olyan, mint a PhysX! tulajdonképpen semmi értelme , ugyanis az a néhány apró különbség, amivel a dx10,dx10.1,dx11 többet tud a jó öreg dx9nél elhanyagolható, inkább csak a marketing miatt jöttek ki... másrészt a két kezemen meg tudom számolni, eddig hány dx10+ játék jött ki 2006 óta, a Vista startja óta...

    a 4xxx szériáról nem volt szó, arról mondtam, hogy jobb vétel, az 5xxx széria árazásával voltam bajban ;)

Új hozzászólás Aktív témák