Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz David75 #36 üzenetére

    csak az kicsit sok azért hogy itt nyomjátok a szöveget hogy így jobb meg úgy jobb

    Felmerült egy kérdés, ezért leírtam X számú egyértelmű előnyt. AZ OLED-en kívül (ami legjobb esetben is ízlés dolga) az összes olyan, amibe nagyon nem lehet belekötni. Arról nem is beszélve, hogy szerintem a kommentemben sem Apple, sem iPod fikázás nem volt, szóval nyugodt szívvel lezizzenhetsz a témáról. Ez meg nem egy Apple fansite, még csak nem is Apple topik, ha feltűnne esetleg.

    közben meg sehol semmi csak nektek jobban tetszik

    Olvasd el még egyszer, ha lehet... mindegyik előny a Touch-hoz képest. Ezen felül nem vitatom, hogy a Touch meg másban lehet jó, pl. böngésző, vagy appok, viszont a felsoroltakban a ZHD jobb. Szerintem nem sokat lehet azon vitatkozni, hogy a kisebb súly vagy a hosszabb üzemidő előny...

    igy mindig az jön le hogy azért jobb mert jobb

    Igazad van, ergo védd meg gyorsan a te preferált termékedet azzal, hogy a véleményemet Apple fikává degradálod. Nájsz.

    De attól még ne élítsuk tény ként hogy jobb mintha legalábbis egy trabantot hasonlítanánk egy Ferrarihoz.

    Újra felteszem a kérdést: hol láttad te a trabant vs. ferrari hangvéltelt a kommentemben? Ha már a kocsis példádnál kell maradni, a legjobb esetben is egy Porsche-t hasonlítottam egy Astonhoz.

    Sectumsempra - For Enemies

  • erdoke

    titán

    válasz David75 #36 üzenetére

    Mintha tudnál bármit is a Tegra-ról vagy a Cortex-A8-ról, vagy futtattad volna ugyanazokat a teszteket mindkettőn. LOL
    A 720p video out amúgy mond valamit?

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák