Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gallozs

    csendes tag

    válasz Brogyi #8788 üzenetére

    Nagyon köszönöm, hogy foglalkoztál vele, s igen én is gyanakodtam arra, hogy valami szívja az akkut (de az pozitív akkusarut levéve, multiméter beiktatva, autó bezárva, riasztó bekapcsolva, kis idő után beáll 20-30 mAh környékére az üresjárati /standby/ fogyasztás). Mivel, a kulcs nélküli ajtónyitás, illetve a CAN-BUS rendszer, meg az ultrahangos érzékelők, no meg a riasztó alap fogyasztása ilyenkor ezt indokolja, ezért nem láttam értelmét tovább nyomozni ez ügyben... Ma elmentem, vettem másik akkut (ZS+U - köszi az ajánlást), megkérdeztem ott az eladókat, 2 évet jósoltak neki, szóval úgy tűnik a tervezett elavulás itt is üzletszerűvé vált... Na mindegy tesztelem, használom, ez most a műszerrel mérve valóban 100%-os volt, bár poros volt a teteje, tehát biztos pihent ott is a polcon egy pár hónapig. Na sebaj, ilyen akkum úgy sem volt eddig... Fotót elfelejtettem készíteni, így a belső ellenállását fejből meg nem mondom, de rámérek majd hamarosan.

    Most a képet jobban megnézve, pont úgy néz ki/azonos a kialakítása mint a Rocketnek és az Electric powernek, nem lennék meglepve, ha ugyan az lenne, más matricával... :-)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák