Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenry

    félisten

    válasz e=mc² #10 üzenetére

    jól látod a problémát.
    egyszerűen akkora a szakadék az átlagfizetés és egy élet elkezdése közt, hogy az az esetek nagy többségében áthidalhatatlan hitel nélkül.

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

  • V.Stryker

    nagyúr

    válasz e=mc² #10 üzenetére

    Ezért jó,hogy legalább beszélünk róla, mert pl most én erre nem is gondoltam, de a felvetésed helytálló. :)

    És ha ebből kicsit tovább gondolkodom, akkor nemhiába látom azt,hogy pl a multik mindegyikénél olyan szintre le vannak bontva a feladatok, hogy bármikor bárki pótolható egy bármilyen területről érkező emberrel, akit 2 hétik tanítanak és utána ugyanúgy tudja csinálni. Leképzik direkt ilyen droid szintre, így bármikor bárki pótolható legyen.

    Én is így kezdtem és amikor már benőtt a fejem lágya kissé és pont elváltak útjaink az épp aktuális munkahelytől, akkor ébredtem rá, hogy k.rva kiszolgáltatott vagyok, mert azon terület olyan speciális részét csináltam, amit sehol máshol nem kell csinálni és ott vagyok ahol a part szakad. Akkor megfogadtam,hogy soha többet, ha tehetem, akkor ilyen droid munkát nem, inkább akkor már kőműves mellett, mert kényes nem vagyok.

    Amikor érettségi előtt álltunk, akkor mondta az igazgató helyettesünk nekünk, hogy gyerekek higyjétek el, ne menjetek fősulira, ha eszetek van, akkor elmentek és szakmát tanultok, mert managerből Dunát lehet rekeszteni és alig akad becsületes vízszerelő, villanyszerelő, stb. Tudjátok mit? Igaza volt! Hálistennek engem úgy neveltek,hogy itthon bármit megcsinálok, a villamoshálózattól a vízig, de ha akad olyan amihez valamiért szakember kell, hát alig találni egy jót és főleg becsületest.

    [ Szerkesztve ]

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Új hozzászólás Aktív témák