Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petko166

    csendes tag

    sziasztok,

    Én meglátásom a Nvidia árszabászát illetően röviden : k**rva drága, de nem túlárazott.

    Miért gondolom ezt ?

    Azért mert azt RTX 20xx sorozat megjelenésével nem lesz lassabb a 10xx sorozat és egyenlőre annak sincs konkurenciája. Ergo van egy low medium upper medium high high end (1050-1080ti) termékpalettája az NVIDIA-nak. Illetve van egy "kínálunk egy új palettát azoknak akiknek minden fps számít, vagy csak símán kell nekik az utolsó technológia." paletta.

    Bocsánat nem azt mondom nem esne jól ha bejöttek volna az RTX-ek 10xx áron, azok meg lecsúsztak volna 20-30%-ot. Viszont én nem tudok - reálisan nézve - úgy nézni NVIDIA-ra hogy hülye ge** banda, mit képzelnek. Majd ha lesz 1080ti szintű versenytárs, (ami már eleve "túlhaladott") akkor kicsit átszabják az árképzést és a termék palettát ennyi. Sokkal inkább gondolom azt, hogy ha valóban meg lesz a 40-50% plusz akkor örülhetünk hogy az Nvidia nem egy Apple, aki színeket mutat be egy új terméken jóformán.

    Szerintem nem tekinthető a 2080ti az 1080ti utódjának. (ha beszüntetik a 1080ti eladást és nem lehet venni mondjuk a 2080ti megjelenése után, akkor valamelyest felülbírálom magam.) Továbblépés, de <4k nem kell 1080ti nél több, de van ha valakinek mégis úgy tartja kedve.

    P.

Új hozzászólás Aktív témák